Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Utajený šéf: Šéf na zaměstnance posílá kontroly, ale sám pohořel!

Už dnes startuje nový pořad TV Nova Utajený šéf. Diváci budou mít možnost sledovat, jak šéfové významných firem proniknou mezi své zaměstnance a pod smyšlenými identitami budou vykonávat jejich práci. Zvládnou ji lépe, nebo naopak pohoří? Podaří se jim odhalit chyby, které měly zůstat utajené?

Lukáš Pytloun, první ze šéfů v utajení, je veliký puntičkář, který si se všemi zaměstnanci tyká, ale zároveň na ně posílá kontroly, takzvané „mystery shoppery“, kteří kontrolují správný pracovní postup zaměstnanců.

A právě tuto kontrolu, aniž by to Lukáš tušil, na něj poslal štáb. Zůstal na recepci sám tváří v tvář kritickému zákazníkovi. Nejenže selhal na celé čáře, ale vlastně připravil sebe a své kolegy o peníze.

„Ve chvíli, kdy nám host oznámil, že je mystery shopper, myslela jsem, že se zblázním. Hned jsem si uvědomila, za co všechno nám strhnou peníze,“ komentovala recepční Eva Havlíčková Lukášovo naprosté selhání.

Utajený šéf už dnes ve 20:20 na Nově.

Mohlo by vás zajímat

Další články