Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Utajený šéf přichází na obrazovky: Tahle nová reality show vás dostane do kolen!

Utajený šéf přichází na obrazovky
Ve středu startuje nový pořad Utajený šéf. Novinka televize Nova představuje vysoce postavené manažery, kteří týden pracují v utajení ve svých společnostech. Na pět dní se vmísí mezi své zaměstnance a zjistí, co by se bez tohoto pořadu nikdy nedozvěděli. Odhalí chyby, které jim měly zůstat utajené?

Ve středu startuje nový pořad Utajený šéf. Prvním šéfem, který se postavil tváří v tvář svým zaměstnancům, je Lukáš Pytloun, hoteliér z Liberce. Vyzkoušel si, co všechno neukáznění hosté dovedou nechat v hotelovém pokoji, a žasl. Špinavé nádobí bylo to nejmenší, s čím se musel potýkat.

Předepsaných 40 minut na úklid se od stolu zdá celkem dost, ale jak Lukáš zjistil, realita je jiná. Nakonec neuspěl, pokojská Štěpánka, která ho měla zaučit, se o něm nevyjádřila příliš vybíravě: „Vošklivej je, připadá mi takovej přiblblej, já bych ho možná nepostavila před hotel ani zametat,“ prohlásila svérázná pokojská, aniž poznala svého chlebodárce.

Ustojí to její šéf? Dostane cennou lekci a změní svůj přístup? To uvidíte už ve středu večer.

Mohlo by vás zajímat

Další články