Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Utajený rozchod s Koptíkem? Hanka Gregorová obráží večírky bez svého básníka

Tají Hana Gregorová rozchod s Ondřejem Koptíkem? Měsíce o něm nikdo neslyšel
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
rozchod?

Bývaly časy, kdy bylo nemožné narazit na Hanku Gregorovu, kterou by nedoprovázel její stín Ondřej Koptík. Ačkoliv mezi nimi byla více než třicetiletá věková propast, téměř na každé akci, kterou poctili svou přítomností, vrkali jako dvě hrdličky. Ty časy jsou ale zdá se nenávratně pryč. V posledních měsících jakoby se pod Koptíkem propadla zem. Bez něj dorazila dokonce na čtvrteční slavnostní premiéru muzikálu Slunce, seno, jahody z dílny svého syna Ondřeje, kde byla přítomná i redakce eXtra.cz. Nechává ho raději doma, aby si odpustila další ostudu, nebo se jí podařilo utajit rozchod? 

Je Hanka Gregorová zase singl? Vypadá to tak! Z jejího života totiž jakoby lusknutím prstu zmizel Ondřej Koptík, který se nechvalně proslavil nechutnými básněmi, kterými si před lety snažil znovu získat srdce populární herečky. Jeho bizarní tvorbou se tehdy zabýval server Expres. To se mu sice povedlo a ještě loni v srpnu spolu slavili její 69. narozeniny, dneska je ale zdá se vše jinak.

Naposledy byli spolu na veřejnosti sice v září roku 2020, kdy dorazili na narozeninovou oslavu producenta Františka Janečka, předtím ruku v ruce obráželi téměř všechny veřejné akce a nechyběli například na narozeninové oslavě Davida Novotného či Česko-Slovenském plese, pak ale jakoby Hanka Gregorová za sebou spálila všechny mosty a rozhodla se přestěhovat do Maďarska, kde si užívala tolik vytoužené anonymity.

Neodjížděla ale sama. Ze snímků, které sama loni v srpnu zveřejnila na svém facebookovém profilu, bylo zřejmé, že dům v Rajce obývá právě s Koptíkem. Ondřej na nich Hanku drží kolem ramen a oba působí spokojeným dojmem. Na dalším snímku stojí za ní, zatímco ona sedí na gauči.

Stopa po Koptíkovi zmizela

Tím ale Koptíkova stopa po boku vdovy po Radoslavu Brzobohatém jakoby zmizela. Ačkoliv je Hanka na sociálních sítích hodně aktivní, její příspěvky jsou v posledních měsících věnované převážně rodině, a to konkrétně synovi Ondřejovi. Nejdřív mu v únoru prostřednictvím retro snímků popřála k narozeninám a přidala dojemné vyznání, v dubnu zase zveřejnila video z jeho koncertu a z jejích slov bylo zřejmé, jak moc je na svého syna, který se nikdy netajil tím, že mu vztah jeho milované maminky s jeho vrstevníkem není příliš příjemný, pyšná.

Nutno ale říct, že ačkoliv je velmi podezřelé, že takto dokázala Koptíka vymazat ze svého sociálního života, není to hlavním důvodem myslet si, že již dávno netvoří pár. Ačkoliv se Gregorová v posledních týdnech stále častěji objevuje na společenských akcích, Koptík ji již nedoprovází. Přitom ještě v roce 2020 bez sebe nedali ani ránu.

Na premiéře zářila

Hanka Gregorová nejenže dorazila sama na slavnostní premiéru muzikálu Slunce, seno, jahody, ke kterému její syn napsal hudbu, libreto, ale také text, ale v posledních měsících nebyla akce, které by se zúčastnila a vzala Koptíka s sebou. Sama dorazila nejen na křest knížky Osmanyho Laffity, ale také na slavnostní otevření fitka Hanky Kynychové.

Ačkoliv se nabízí, že se Gregorová rozhodla oddělit svůj soukromý život od toho veřejného, jenom těžko se nám chce věřit, že by se takto omezovala, když to nedělala v minulosti. S největší pravděpodobností je tak její vztah s Koptíkem již dávno minulostí, jenom to Hance Gregorové nestojí za zmínku. A pokud je tomu opravdu tak, zdá se, že rozchod s ní tentokrát vůbec nezamával. Na čtvrteční premiéře totiž vypadala perfektně.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy