Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Utajený pohřeb: Víme, jak probíhalo rozloučení s Luďkem Munzarem v úzkém kruhu rodinném

+ Dalších 23 fotografií
Velkolepý pohřeb hereckého nestora Luďka Munzara (†85) ve zlaté kapličce je za námi, všichni jeho příznivci museli být dojati nad tím, jak se Báře Munzarové (47) a jejím blízkým podařilo poslední rozloučení zorganizovat. Za naprostého utajení pak proběhl rodinný pohřeb v nejužším kruhu příbuzných.

Rodinná část posledního rozloučení s Luďkem Munzarem začala v Motole v 16 hodin. Nad krematoriem přelétala letadla. Motolské krematorium na rozdíl od monumentálního a neosobního strašnického krematoria, kde probíhá většina tryzen za zesnulé celebrity, stojí v zeleni a je tu větší klid.

Dlouho se spekulovalo nad tím, zda manželka zesnulého herce Jana Hlaváčová dorazí alespoň na soukromý obřad, pravděpodobně vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu se tak ale nestalo.

Rodina si před obřadem najala ostrahu. Ochranka se postavila před vchod do smuteční síně. Nejbližší příbuzní si při posledním rozloučení přáli klid. Motolské krematorium se zaplnilo nejbližší rodinou a přáteli Luďka Munzara. S legendou se přišla rozloučit například i bývalá moderátorka Martina Kociánová či dětská herecká hvězda Ondřej Kepka.

Dojemné fotografie z posledního rozloučení v kruhu rodinném si můžete prohlédnout v galerii.

Související články

Další články