Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Utajený pohřeb Milana Lasici (†81): Rodina a přátelé se s ním rozloučili hned třetí den po úmrtí

Pietní místo herce Milana Lasici.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Tajný pohřeb

Slovensko se stále vzpamatovává ze smrti milovaného herce Milana Lasici (81). Ten zemřel v neděli 18. července po svém vystoupení přímo na jevišti. Rodina mu uspořádala zcela utajený pohřeb, kterého se zúčastnil jen malý okruh lidí. Stalo se tak navíc tři dny po úmrtí, ve středu 21. července.

Nezapomenutelný slovenský herec Milan Lasica zemřel na jevišti svého milovaného Štúdia L+S na srdeční selhání. Politici nabídli rodině státní pohřeb, ale ta ho odmítla a místo toho zorganizovala utajený pohřeb, na který pozvala jen ty nejbližší přátele a rodinu. 

Pohřeb navíc proběhl hned tři dny poté, co oblíbený herec skonal. A to ve středu 21. července odpoledne, jak zjistil slovenský deník Nový Čas. „Mám informaci, že pohřeb bude jen v kruhu nejbližší rodiny, která to che takto zorganizovat. A je třeba to respektovat,” vyjádřil se pro TASR výkonný ředitel Štúdia L+S  Pavol Danisovič. 

Pohřeb bez humbuku

Pohřeb tak proběhl v tichosti a tajnosti bez přítomnosti mraků novinářů, fanoušků i náhodných diváků v bratislavském krematoriu. S hercem se samozřejmě přišla rozloučit jeho životní láska Magda Vášáryová, jejich dvě dcery a další vybraní hosté. 

Na poslední rozloučení dorazil také český herec Bolek Polívka (71) s manželkou. 

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy