Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Utajené záběry reality show Štiky: Monika vytáhla na Michala filcky. Měla jsem ti je vybírat!

+ Dalších 104 fotografií
V sedmé epizodě reality show Štiky jste mohli vidět opět vyhrocené situace. Některá témata, která probírala Monika (45), ale na televizní obrazovku prostě jít nemohla. Přinášíme vám utajené záběry, které světlo světa nespatřily. Jakou historku na Michala (48) stará Štika vytáhla?

Reality show Štiky pojednává o soužití rodiny Štiků a Koktů. Hádky jsou tam na denním pořádku. Někdo intenzitu křiku matky pluku ani nesnese, ale stejně se nemůže přestat dívat. Veřejnost zajímá, co ta Monika zase vymyslí. V sedmém díle byla spousta záběrů, které nespatřily světlo světa.

Stará Štika na Michala vytáhla rádoby vtipnou historku z doby, kdy měl filcky. „Nechytla jsem je, protože jak jsem trucovala, tak jsem s ním nespala,“ prohlašuje v ukázce Monika a pokračuje. „On je blonďák, takže má všechno blonďatý, a já koukám a ptám se ho, zda se neobarvil. Celej byl černej, jelikož filcky jsou černý.“

Na kameru dále tvrdí, že ji Michal nutil, ať mu je vybírá. Její muž to rezignovaně popírá. Chlupy si podle Moniky zabalil do pytlíku a šel je pálit do lesa. Co vytáhne tahle ženská dál? Může být něco nechutnějšího?

Související články

Další články