Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Utajené záběry: Ornella vybírala s Koktou jméno pro druhé dítě!

+ Dalších 92 fotografií
Reality show Štiky má v zásobě spousty záběrů, které nebyly odvysílány. V jednom z nich se řeší téma poměrně zásadní, a to, že Ornella chce mít s Josefem Koktou další dítě. Zkrachovalý podnikatel se ale staví k pořízení druhého potomka poněkud skepticky. Výběru jména se přesto nevyhnul. Rodina Štiků vše probírá u velkého stolu, a navíc pěkně nahlas.

Celou rodinu napadlo, že by k malému Quentinovi mohl přibýt ještě brácha nebo sestra. Ornella (25) by o druhé dítě stála, zato Kokta se k tomu příliš nemá. „Nech si to pro toho dalšího manžela, já už jsem starej a až zaklepu bačkorama, tak budeš mít určitě novýho, ale vypadá to, že možná jo, no. Musím ale říct, že jsem na to už starej,“ připouští Kokta (61) variantu pořízení druhého dítěte.

U velkého stolu pak všichni probírají, jak by se dítko mohlo jmenovat. Na přetřes přicházejí dívčí jména jako Ornella, Jacqueline, Henrietta a dokonce Esmeralda. Zdá se, že pokud by Ornella skutečně otěhotněla, do rodiny neobyčejných jmen by holčička zapadla určitě. Uvidíme… třeba Orny během následujících dílů šílené reality show skutečně počne.

Související články

Další články