Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Utajené soukromí Jakuba Zedníčka (†27): Herečka Lenka Janíková (38) mu před pár měsíci porodila dceru!

Škoda…
Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
První minuty roku 2018 se staly pro Jakuba Zedníčka (†27) osudnými. Synovec známějšího Pavla Zedníčka (68) tragicky zahynul při nehodě na dálnici D1. Jeho smrt je o to smutnější, že po sobě zanechal teprve devítiměsíční dcerku. Porodila mu ji herečka Lenka Janíková (38).

Rodina i fanoušci jsou v slzách. Brněnský herec ze zdejšího městského divadla Jakub Zedníček zemřel v ranních pondělních hodinách při ošklivé autonehodě. Diváci si jej pamatují díky účinkování v televizním pořadu Kurňa, co to je?, ale také díky přízni se známějším Pavlem Zedníčkem.

Soukromím se mladý Zedníček příliš nechlubil. Delší dobu však chodil s o 11 let starší herečkou Lenkou Janíkovou, která rovněž působí v Městském divadle Brno. Spokojený vztah stvrdili před devíti měsíci, kdy se páru narodila dcera. Krásnou holčičku pojmenovali Maya.

Celá nešťastná událost tak vyznívá o to smutněji. Lence a ani ne roční dceři bude Jakub rozhodně chybět. Samotná herečka se k rodinné tragédii zatím veřejně nevyjádřila.

Související články

Další články