Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Utajené potíže náhle zemřelého zpěváka Maxim Turbulenc. Daniel Vali nasekal milionové dluhy

Daniel Vali vedl divoký život, který ho nejspíš i dohnal.
Zdroj: Herminapress.cz
+ Dalších 11 fotografií
dluhy

Veřejnost zasáhla zpráva o úmrtí zpěváka z Maxim Turbulenc Daniela Valiho. Talentovaného hudebníka zradilo srdce, ačkoli nic nenasvědčovalo tomu, že by měl jakékoli zdravotní komplikace. Útrap měl ale ve svém životě přesto víc než dost. Zpěváka pořádně potrápily zejména finance. Jak píše deník Blesk, nasekal milionové dluhy. 

Česká hudební scéna utrpěla nečekanou ztrátu, když ve věku 53 let do hudebního nebe navždy odešel Daniel Vali. Toho si fanoušci pamatují zejména díky úspěšnému uskupení Maxim Turbulenc. Ačkoli se mu v hudební kariéře dařilo, v soukromém životě už to tak růžové nebylo. Jak uvádí deník Blesk, zpěvák čelil exekucím a nasekal vysoké dluhy.


"Mohu potvrdit, že dlužník čelí třem exekucím. Vyplývá to z veřejně dostupných zdrojů, z Centrální evidence exekucí a z katastru nemovitosti. Dlužná částka bez příslušenství a nákladů přesahuje milion korun," řekla již zmiňovanému deníku mluvčí Exekutorské komory ČR Petra Báčová. Dlužil například za zdravotní pojištění, ovšem i fyzickým osobám.

Daniel o svých dluzích mlžil

Daniel o svých dluzích mluvil velmi nerad a vždy, když přišla řeč na finance, byl velmi stručný. "Já to řeším. Dostal jsem se do nějaké situace a řeším to. Je to ale moje soukromá věc," řekl Vali a více se o svých potížích nehodlal bavit. Exekuce se týkaly jeho pozemků, které měl ve společném vlastnictví s manželkou Ivetou, s níž se nakonec rozvedl.


Zpráva o zpěvákově úmrtí přišla jako blesk z čistého nebe. Šel s přáteli na večeři, kde se nečekaně zhroutil k zemi a lékaři už mu nedokázali pomoci. Patrně se jednalo o infarkt. "Ještě včera jsme spolu mluvili, byl v naprosté pohodě, plný elánu. Je to strašné. Vůbec nemůžu věřit tomu, co se stalo,“ řekl pro CNN Prima News jeho kolega z oblíbené hudební sestavy Tomáš Báča alias Timi. "Daniel zemřel náhle a nečekaně. Byl na večeři s přáteli, mezi nimiž byl i bubeník skupiny Divokej Bill," popsal Valiho poslední momenty jeho kolega.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy