Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

UTAJENÉ FOTKY! Petra z Robinsonova ostrova jako KRUTÁ DOMINA. Když vyšpulí zadeček a práskne BIČÍKEM, tak budete stát v pozoru!

+ Dalších 13 fotografií
Petra Palusková je pěkně žhavá účastnice reality show Robinsonův ostrov. I když v soutěži vyniká spíše svými přednostmi než výkonem, patří rozhodně mezi nejkontroverznější soutěžící. Zatímco na ostrově působí jako vystrašená a plachá srnka, tak v reálu to je pěkně divoká kočka, která nafotila sérii odvážných fotek, na kterých se prezentuje jako drsná domina.

Buďme upřímní a řekněme si, že Petra Palusková je jedna z těch soutěžících z Robinsonova ostrova, kterým se jen těžko dá dívat do očí. Její spoluhráči mají na ni velmi rozdílné názory. Od začátku soutěže byla tahle blonďatá playmate v modrém táboru Tabon.

Jenomže tam se jí moc nedařilo. Většina modrého týmu si z Petry nepěkně utahovala. Musela slýchávat narážky, že potřebovala pěkně bohatého přítele vedle sebe, a hlavně mužské osazenstvo se jí doslova vysmívalo a naráželo na její údajné nízké IQ.

Petra se v táboře Tabon necítila vůbec dobře. Několikrát se dokonce zhroutila a rozplakala nad tím, jak můžou být lidé tak zlí. Než šla do soutěže, tak se svěřila kamerám, že se snažila pořádně trénovat, aby nebyla v týmu nejslabší.

I přes velkou snahu patří Petra mezi nejslabší články v týmu, i když se jí v posledních dílech začíná mírně dařit. Velký obrat nastal, když se přemístila z modrého týmu do skupiny červených, kteří si říkají Callao.

Tam je konečně vnadná blondýnka šťastná. Její nový kmen se jí snaží pomáhat, chválí ji a nedělá z ní vola. Petra je v reality show možná slabým článkem, ale mimo soutěž je to pěkná rajdička. Na sociálních sítích má pěkně žhavé fotky. Na jedné takové sérii se nechala nafotit jako přísná domina s bičíkem a v latexu.

Možná kdyby soutěžila v trochu v jiném odvětví, dokázala by své spoluhráče pořádně srovnat do latě.

Související články

Další články