Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Utajená tvář Matthewa Perryho: Monstrum s harémem mladých žen, co mu nosily drogy

Hvězdy Přátel se zatím k jeho smrti nevyjádřili.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
TYRAN

Matthew Perry, známý zejména rolí Chandlera Binga v populárním seriálu Přátelé, se stal po několika měsících od své smrti terčem kontroverze. Zprávy naznačují, že v pozdějších letech svého života napadal ženy, byl nevěrný a manipuloval s okolím, uvedl Daily Mail.

Perryho problémy s návykovými látkami byly veřejně známé, ale nové informace, které zveřejnil Daily Mail, poukazují na to, že jeho tvrzení o sobě jako o člověku 18 měsíců čistém mohou být nepravdivá. Perry si údajně udržoval harém mladých žen, které mu nosily drogy, ačkoliv tvrdil, že se z nich zotavuje.

Podváděl snoubenku

V pozdějších letech svého života měl podvádět svou tehdejší snoubenku Molly Hurwitz s kráskami, které poznal na seznamce. Molly zjistila, že Perry je nevěrný, protože našla dárek, který měl pro jinou. Když ho s tím konfrontovala, hodil po ní konferenční stolek. "Hodil po ní konferenční stolek a řekl jí, že se zbláznila. Nedokázal překousnout, že ho nechala. Trpěl příšerným strachem z opuštění," uvedl zdroj pro web.

Týrání zaměstnanců

Bývalá zaměstnankyně Morgan Moses opustila práci pro Perryho v roce 2021 poté, co byla údajně fyzicky napadena. Následně přerušila veškerý kontakt s hercem. Perryho neuctivé chování a vzpoury vůči jeho okolí byly prý pravidelné – házení předmětů, převracení stolů a fyzické útoky byly běžné.

Herec se utopil minulý rok v říjnu po požití ketaminu. Našli ho záchranáři, kteří byli přivoláni jeho asistentkou. Perry byl nalezen bez známek života ve svém domě v Los Angeles. 


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy