Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Utajená svatba: Krásná Táňa Pauhofová si vzala o 10 let mladšího hudebníka

Krásná herečka s dnes již manželem Jonatánem.
Zdroj: Profimedia
Tajná svatba

Slovenská herečka Táňa Pauhofová (38) se nečekaně vdala! Web Pluska přišel s informací, že si vzala za muže o deset let mladšího hudebníka a zvukového technika Jonatána Pastirčáka. 

Atraktivní slovenská herečka Táňa Pauhofová si své soukromí velmi střeží, proto i informace, že se vdala, vyšla na povrch vcelku pozdě. Jak informoval slovenský web Pluska, pár se zřejmě seznámil v roce 2018 ve Slovenském národním divadle. Herečka je jeho dlouholetou členkou a její partner Jonatán Pastirčák vytvořil hudbu k dřívějšímu představení Antigona.

Láska jako trám

Jonatán dělá kromě zvukového technika také skladatele a zdá se, že ti dva si jsou pro sebe jako stvoření. Z fotografií je patrné, že se mají opravdu rádi. Kdy však svatba přesně proběhla, není známo.

Slovenka Pauhofová je dobře známá i českým divákům. Zahrála si například ve filmech Román pro muže, Bábovky, Poslední aristokratka, Po čem muži touží či Lída Baarová.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy