Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

UTAJENÁ SVATBA: Ed Sheeran si vzal svoji lásku z dětství Cherry, VŠE UTUTLAL

Zdroj: instagram Ed Sheeran
+ Dalších 6 fotografií
VESELKA
Popová hvězda a tvůrce největších zamilovaných hitů Ed Sheeran (28) si vzal svou lásku z dětství Cherry Seaborn (26) krátce před Vánoci. Svatba proběhla v naprostém utajení a nebyly pozvány ani celebrity.

Ed Sheeran, stvořitel hitů Give me love nebo Perfect, se oženil s dlouholetou láskou Cherry Seaborn. Poprvé se potkali už jako studenti na škole, kde společně dokončili středoškolské vzdělání. Po škole se už nevídali a znovu spolu začali randit v roce 2015. V prosinci 2017 se tvůrce zamilovaných songů rozhodl, že je na čase požádat Cherry o ruku a ta mu řekla ano.

Svatba proběhla rok od zásnub, a to v naprostém utajení. Byla to malá zimní svatbička v kruhu rodiny a blízkých přátel chvíli před Vánocemi. Obřad se konal v Suffolku a nebyli na něj pozváni ani Edovi kolegové ze showbyznysu. Svatby se účastnilo jen 40 lidí a na seznamu hostů nebyla ani jeho blízká kamarádka Taylor Swift (29).

Superstar Ed, který obsazuje nejvyšší příčky světových hitparád, údajně s manželkou plánují druhou svatbu pro slavné kamarády a kolegy z práce, kteří nebyli na utajený obřad pozváni. Podle webu The Sun by měla být svatba ve festivalovém stylu s mnohem širším seznamem hostů zahrnujícím Taylor. Druhá veselka Eda a Cherry by se měla konat během léta. Přesné datum zatím není známo, ale rozhodně to nebude 7. ani 8. červenec, protože tyhle dny má Sheeran koncert v pražských Letňanech.

Související články

Další články