Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Utajená sestra Terezy Maškové ze SuperStar: Poprvé ji ukázala, je jako její kopie!

+ Dalších 29 fotografií
Neskutečná podoba
Tereza Mašková usilovně maká na vlastní muzice a jde si za svým snem. Málokdo ale tušil, že vítězka poslední SuperStar má sestru. Nedávno ji ukázala na Instagramu a strhla se doslova lavina komentářů. Veronika totiž vypadá jako totální kopie Terezy, dokonce si také obarvila vlasy na růžovo!

Když pomineme Petra Borkovce (19) a jeho románek s porotkyní Katarínou Knechtovou (38), největší pozornost se po SuperStar 2018 upíná na růžovovlasou vítězku Terezu Maškovou (23). Rodačka z Třince tvrdě dře, aby se nestala další televizní tvářičkou, na kterou se okamžitě zapomene.

Skoro nikdo ale nevěděl, že tahle kráska má sestru. Veronika Mašková jako by nadějné zpěvačce z oka vypadla. Donedávna byla blondýnka, teď si ale obarvila vlasy na růžovo a holky vypadají jako naprosté kopie.

Tereza se svou sestrou pochlubila na Instagramu, vyrazily na lezeckou stěnu. „Já a moje sestra jsme nikdy nebyly na adrenalinové zážitky a jsme rády, že jsme zrovna tuto výzvu zvládly. Děkujeme za super zážitek,“ napsala zpěvačka.

Po skončení SuperStar toho Tereza Mašková stihla neskutečně mnoho. Zazářila třeba v soutěži Tvoje tvář má známý hlas a pravidelně se objevuje na společenských událostech. Mezitím pracuje na prvním sólovém albu, na to si však fanoušci zřejmě budou muset ještě nějaký ten pátek počkat.

Mohlo by vás zajímat

Další články