Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Utajená přítelkyně Jany Novotné (†49) si na pohřeb vzala extravagantní boty! Foto uvnitř

Na pohřeb dorazila také přítelkyně, která byla Janě velkou oporou.
+ dalších 4 fotografií
Poslední rozloučení s tenisovou legendou Janou Novotnou (†49) proběhlo v Brně. Na pohřeb dorazila také tenistčina utajovaná přítelkyně ze Slovenska.

Plačící rodiče a vedle nich nenápadná blondýna. Tak vypadali ti nejbližší, kteří se přišli rozloučit s tenisovou hráčkou, kterou zabila zákeřná rakovina. Tou nenápadnou ženou s extravagantními botami je Janina osudová žena. Až do pohřbu o ní veřejnost nevěděla.

Na pohřbu byla ale Janina přítelkyně velkou oporou zdrceným rodičům. Není nic horšího, než když rodiče přežijí své milované dítě.

„Rodinu má Jana v Brně, v Přerově, v Evropě, v Anglii, kde vyhrála Wimbledon, a také na Floridě, kde Novotná 15 let žila. Nebála se zklamání, byla realistkou. Bojovala. Vždycky! A to i s nemocí. Ještě v srpnu věřila, že to zvládne. Janičko, navždy zůstaneš v mém srdci a ne jen v mém,“ pronesla smuteční řeč novinářka Věra Staňková. Její slova poslouchala zdrcená Janina přítelkyně, která nedokázala zadržet slzy…

Mohlo by vás zajímat

Další články