Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Utajená oslava Petra Jandy (80): Dorazili Chinaski, Bílá i Písařovicová s Brzobohatým!

Petr Janda měl tajnou oslavu narozenin.
Zdroj: Showpix, se svolením Alice Jandové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Narozeniny

Několikaměsíční příprava se vyplatila. Rodina a přátelé Petra Jandy (80) mu přichystali tajnou oslavu a z videa, které na Facebooku zveřejnila jeho nejstarší dcera Marta, je zřejmé, že o ní frontman Olympiku neměl tušení. Ta se nakonec konala ve vinohradském divadle Royal, kam za ním přišlo plno známých osobností. Kdo konkrétně?

Zpěvák skupiny Olympic Petr Janda oslavil 2. května své osmdesáté narozeniny. Při té příležitosti se rozhodla jeho dcera Marta Jandová vzít situaci do svých rukou a spolu s dalšími mu uspořádali tajnou oslavu narozenin.

Před půl rokem jsme to začali plánovat. A včera to vyšlo. Plavba po Vltavě, večeře a pak 'prý' na drink na dobrou noc do klubu Royal. Tam si táta sednul, začali hrát Olympici a on nechápal, co se děje. To bylo tak krásný,“ napsala Marta Jandová na Facebooku.

Plejáda hvězd

Na své sociální sítě přidala Jandová video, na němž je vidět celá plejáda známých osobností. Všechno natáčel na svůj mobil Leoš Mareš. Děkuju Leoši, že jsi to natočil. Já byla tak nervózní, že jsem utekla na jeviště zpívat,“ napsala ještě ke statusu Jandová.

Kromě Jandovy bývalé ženy Martiny byla na oslavě v divadle Royal na Vinohradech i jeho stávající žena Alice. Pogratulovat mu přišli například i Lucie Bílá s partnerem, Václav Noid Bárta, skupina Chinaski v čele s Michalem Malátným, Kabáti v čele s Pepou Vojtkem, Bára Basiková, Michael Kocáb z Pražského výběru, zpěváci Marek Ztracený, Richard Krajčo, Petr Kolář, Kamil Střihavka, moderátor Aleš Háma.

V pozadí videa byli také vidět Ondřej Brzobohatý a moderátorka Daniela Písařovicová, jejichž vztah je v současnosti neustále probírán v médiích. To, že spolu navštěvují takové události, však o něčem opravdu svědčí.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy