Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Utajená narozeninová oslava Lucie Šafářové: Plekanec pro ni přichystal dojemné překvapení

Tomáš Plekanec si pro ženu připravil narozeninové překvapení.
Zdroj: Se souhlasem T. Plekanec, Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Bujará oslava

Hokejista Tomáš Plekanec (40) si pro svou milovanou ženu Lucii Šafářovou (36) připravil pořádné překvapení. Bývalá tenistka v sobotu oslavila narozeniny v rodinném kruhu, ovšem Plekanec jí připravil překvapení. Uspořádal jí totiž další tajnou oslavu s blízkými přáteli, na niž dokonce pozval i Lucčina oblíbeného interpreta Marka Ztraceného (37), který jí zazpíval. Videa z oslavy sdílela Šafářová na svém Instagramu.

Je vidět, že hokejista Tomáš Plekanec svou ženu miluje a chce jí neustále dělat radost. Bývalé tenisové hvězdě Lucii Šafářové totiž uspořádal tajnou oslavu, o níž neměla do poslední chvíle ponětí.

Šafářová miluje české interprety, jak píše i web iSport. V minulosti byla s Plekancem na koncertě Marka Ztraceného v O2 areně a na svatbě jim zazpíval Mirai Navrátil.

Narozeninová oslava s překvapením

Proto ani její oslava šestatřicátých narozenin se nemohla obejít bez českého intepreta. Plekanec pozval Marka Ztraceného, který Lucii přímo na místě zazpíval.

„Někdy vás někdo překvapí, ale tohle překvapení. Stále nemám slov! DĚKUJI! Všem kamarádům, co přijeli ze všech koutů ČR, i když mají malé děti nebo před porodem. Děkuji mamince za hlídání. No a teda lásko, tohle celé vymyslet, zorganizovat, utajit, a to, že přijel zazpívat a oslavit to s námi náš oblíbený Marek Ztracený a jeho skvělý kytarista Patrik Bart? Wow, tak to byla PÁRTY! Děkuji! Byli jste peckový,“ napsala na sociální sítě dojatá Šafářová.

Marek Ztracený popřál Lucii k narozeninám i prostřednictvím Instagramu: Luuuuckaaaa má narozeniny, my máme přání jediný! Jo z lásky dělají lidé různé věci! Třeba Tomáš Plekanec objednává své milé Lucii k narozeninám duo Yamaha. Byla to moc fajn oslava a rádi jsme vám zahráli.“

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy