Utajená bolest Mr. Beana: Největší životní trápení mu způsobila dcera Lily
Rowan Atkinson se celosvětově proslavil svou ikonickou rolí Mr. Beana, avšak jeho rodinu příliš mnoho lidí nezná. Nejstarší, dnes již 30letá dcera Lily, si však hledá své místo na výsluní, aniž by k tomu využívala jméno svého otce. Po rozvodu svých rodičů podle svého vlastního vyjádření na Instagramu prožívala nejtěžší období života a odstranila příjmení svého otce.
Lily Sastry, dříve známá jako Lily Atkinson, je dnes třicetiletá žena, která se zamilovala do umění. Na Instagramu sdílí fotky svých výtvorů, ale je také nadaná zpěvačka. Ačkoli by mnozí čekali, že dcera půjde ve šlépějích svého slavného otce, Lily si chce vlastní cestu prošlapat sama. V dětství účinkovala například ve filmu Prázdniny pana Beana nebo Johnny English se vrací, ale po rozvodu rodičů v roce 2015 se rozhodla od otce distancovat. Vzala si za své příjmení matky Sunetry Sastry a naplno se pustila do malování.
Hledání rovnováhy
Na sociálních sítích dnes Lily sdílí nejen obrazy, ale i hluboké myšlenky. Její příspěvky působí jako deník duše, která prošla temným obdobím a hledá rovnováhu. V jednom z nich například napsala: „Ve svých dvaceti letech jsem prožila tolik chaosu a osamělosti. Byla jsem tak ztracená. Umění bylo mým vodítkem.“
Fanoušci na její slova reagovali s obdivem i podporou – a není divu. Lily v minulosti otevřeně přiznala, že rozvod rodičů ji poznamenal více, než byla ochotná si tehdy připustit.
Slavný otec
Zatímco její otec Rowan Atkinson dál točí komedie a občas se objeví na premiérách, Lily dává přednost klidnějšímu, ale autentičtějšímu životu. Maluje, zpívá, skládá a vystupuje na menších scénách v Londýně. V poslední době se věnuje i hudebnímu projektu ilivati, kde propojuje elektronickou hudbu s intimními texty a výtvarným vizuálem. Její tvorba má prvky melancholie, bolesti i naděje – což fanoušci na YouTube, kde hudbu zveřejňuje, popisují jako „syrové, ale nádherné“.
V roce 2025 je Lily Sastry považována za výraznou postavu britské alternativní scény. Nehraje si na celebritu, nepoužívá slavné jméno a málokdy dává rozhovory. Místo toho nechává promlouvat svou tvorbu. Ve svém dalším postu shrnula své životní motto do jediné věty: „Neléčíme se mlčením. Léčíme se vyjádřením.“
Dokonalá past ve Zrádcích. Mia se neštítí ničeho, obelstila dalšího obětního beránka
Související články

Lucie Benešová jako žhavá mechanička: Herečka ve spodním prádle ukázala nadupaný dekolt

Velká proměna Zuzany Bydžovské: Herečka stárne s grácií, šediny ji netrápí

Vojta Kotek si postavil farmu a sklidil úrodu hejtů. Diváci řeší, kdo mu to platí a koho kopíruje

Prosby diváků Máme rádi Česko byly vyslyšeny. Václav Noid Bárta se vrací, má to ale háček
















