Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Usvědčující foto uvnitř: Velká Británie je v šoku! Princ Harry bude tátou, hlásá britský magazín

Usvědčující foto uvnitř: Velká Británie je v šoku! Princ Harry bude tátou, hlásá britský magazín
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Velká Británie je v šoku. Podle magazínu OK je totiž přítelkyně prince Harryho Meghan Markle těhotná. Dle jejich slov ji usvědčily bílé šaty, pod kterými jde jasně vidět rostoucí bříško. Jaká je ale pravda?

Britský bulvární magazín Ok se postaral o velký poprask. Jejich titulní stranu zdobí přítelkyně prince Harryho Meghan Markle, která je podle magazínu údajně těhotná. Na fotce si můžou čtenáři všimnout, že má Meghan na sobě upnuté bílé šaty, z pod kterých se jí nenápadně rýsuje rádoby těhotenské bříško.

Tamní novináři se s tím vůbec nepářou a se samozřejmostí oslavují, že je pohledná brunetka v tom a zanedlouho lidem poskytnou první fotky těhotné přítelkyně prince Harryho. Zároveň dodávají, že je o radostné události informoval zdroj, který je rodině blízký.

Nebojí se zajít ještě dál. Píší, že jsou všichni z této noviny šťastni a těší se na potomka. Jenomže možná není všechno tak, jak to na první pohled vypadá. V Británii je známo, že je třeba brát magazín OK s velkou rezervou.

Nebylo by to poprvé, co by si kompletně všechno vymysleli a pustili takovou informaci do světa. Do všeho se vmísil server gossipcom.com, který tvrdí, že fotka Meghan na titulce pochází z roku 2014 a to s princem Harrym ještě nerandila.

Související články

Další články