Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Uspět měla už v SuperStar v roce 2006: Porota Aničku ale potopila, tohle se stalo...

Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
křivda
Je to miláček diváků a stejně tak byla oblíbená už před třinácti lety. Štěstí zkoušela už v roce 2006 v SuperStar, ale nedostala se ani do dvacítky nejlepších. Kdyby měli rozhodovat diváci, jistě by ji poslali až do finále. Jenomže o jejím osudu rozhodovala porota a ta ji z nepochopitelných důvodů potopila.

Annamária d’Almeida (28) má zlato v hrdle i velké srdce. Veřejnost zřejmě nezapomněla a Aničku podržela ve velkém finále soutěže The Voice. V sobotu zvítězila, což mohla vnímat jako zadostiučinění vůči křivdě v SuperStar.

Tehdy bylo totiž její vyřazení pro mnoho lidí šokem a nikdo nechápal proč usměvavou a skromnou dívku s krásným hlasem vyřadili ještě před finálovou dvacítkou. V zákulisí se tehdy šuškalo, že se Anička rozkmotřila s jedním z porotců a tím měl být Ondřej Hejma

Veřejnost s jejím vyřazením nesouhlasila natolik, že se pokoušela Aničku vrátit do hry a i některá média chtěla pomocí jakési "petice" vrátit exotické dívce naději. Pravidla byla však taková, že do hry by mohl nastoupit černý kůň jen tehdy, kdyby někdo z vybraných soutěžících odstoupil. To se nestalo a proto si Annamária musela na svoje velké vítězství počkat celých třináct let.

Dnes už je vdanou paní a maminkou dcerky Helenky Držíme Aničce palce, aby na hudební scéně prorazila a my o ní ještě hodně slyšeli.

Související články

Další články