Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Úspěšný rok oslavence Justina Biebera: V Praze měl 6 kočiček v hotelu, pak se vrátil k Seleně Gomez!

Justin Bieber slaví čtyřiadvacáté narozeniny.
+ Dalších 70 fotografií
Kdysi nenapravitelný fracek Justin Bieber (24) šel hodně do sebe a někdejší nekonečné eskapády dnes přenechává jiným hvězdičkám. Ačkoliv to nikdo nečekal, zpěvákovi se povedlo dospět a stal se z něj docela rozumný člověk. Dnes slaví čtyřiadvacetiny a o divoké oslavě nemohou být pochyby. Nejenom proto, že za uplynulé měsíce zažil hned dvě velká vítězství.

Vzpomínky na období, kdy Justin Bieber nezvládal slávu a šel z jednoho průšvihu do ještě většího, už skoro skončily v propasti zapomnění. Sem tam ještě něco vyvede, ale zdaleka to není tak příšerné jako před čtyřmi lety, kdy si právem vysloužil přezdívku nevycválaný spratek.

Kanadská hvězda dnes slaví čtyřiadvacáté narozeniny. Není pochyb, že životní jubileum oslaví pořádně nadupaným večírkem plným hostů z řad celebrit. Vždyť má také co oslavovat. Za uplynulé měsíce má za sebou hned dvě zaznamenáníhodné události. Nejprve si užil a pak se opět s někým sblížil.

Když byl Justin Bieber na podzim 2016 v Praze, zdaleka se tam nevěnoval jen hudbě. Odehrál sice velký koncert, ale tu pravou atmosféru stověžaté nasával jinde než mezi pubertálními fanynkami. Nasával ji mezi fanynkami o něco staršími. Hned šest českých kočiček si odvezl do hotelového pokoje – o velkém skandálu jsme psali TADY.

Haninka, Anna, Michaela, Denisa, Karolína a Lilly o dobrodružství s Justinem nemohly mluvit. Jedna z nich, učitelka Haninka, kvůli němu ale přišla o práci – psali jsme ZDE. Jedinému Bieberovi to prošlo bez úhony.

A o rok později, na podzim 2017, slavil Justin další velké vítězství. Po dvou letech to dal opět dohromady se svou životní láskou Selenou Gomez (25). Musel ji chvíli udolávat, přece jenom jí v minulosti hodně ublížil, ale Selena se nakonec sbalit nechala. Zatím jim to klape a vypadá to, že by jim to mohlo vydržet už napořád.

Justin Bieber prožívá asi nejšťastnější období svého života. Tak snad si to nepohnojí. Uvidíme, jak moc bude řádit na narozeninové party!

Mohlo by vás zajímat

Další články