Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Úspěšný český rapper Johny Machette prý sbalil vdanou americkou milionářku Aspyn Ovard! Jak to je?

Co spolu mají?
Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
Mladý český rapper a youtuber Johny Machette (23) na svém Instagramu zveřejnil fotografii s krásnou dívkou. Fanoušci si hned všimli, že jde o americkou youtuberku a milionářku Aspyn Ovard (20). Tvoří opravdu pár? A není Aspyn tak trochu vdaná? Jak to je? Johnyho jsme se na to zeptali.

Rapper Johny Machette, vlastním jménem Jonáš Čumrik (23) před několika týdny na svém instagramovém účtu zveřejnil fotografii s krásnou dívkou.

Netrvalo dlouho a Johnyho fanoušci zaplavili internet spekulacemi, že se jedná o velmi úspěšnou americkou youtuberku Aspyn Ovard (20). Pozor, tahle holka není žádná chudinka, díky svému kanálu na youtube.com si ročně přijde na 1,5 miliónu dolarů.

Vrtalo nám hlavou, zda Johny a Aspyn skutečně spolu tvoří pár, a tak jsme se Johnyho optali, jak to s krásnou Američankou má.

Tahle holka, která začínala jako roztleskávačka a miluje cestování, je totiž hodně dobrá partie. Nejvíce ji proslavil video návod s názvem „My Husband Does My Make-up“, který natočila vůbec jako první na světě.

Opravdu ji Johny Machette sbalil? Podívejte se na rozhovor a na to, co nám k tomu rapper řekl. https://www.onetv.cz/…a-tom-pravdy?…

Johnyho Machettu můžete 10. září potkat osobně na O2 Ynspirology CON, největší „virtual reality“ herně v České republice, kde vystoupí společně s PSH, Lake Malawi nebo Republic of Two. Lístky a více info na stránce projektu www.ynspirology.cz.

Související články

Další články