Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Úspěšná premiéra Jakuba Štáfka: Hvězda Ulice si v ringu vybojovala vítězství!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 25 fotografií
hvězdná výhra
Jakub Štáfek (28) má za sebou první profesionální zápas svého života. Premiéru v ringu měl i jeho soupeř Štěpán Vrba, jejich souboj byl zřejmě právě proto poměrně vyrovnaný. Štáfek, jako televizní hvězda, se dočkal potlesku pokaždé, když se mu podařilo protivníka praštit. Ten jeho rány ustával hrdinně, avšak na vítězství to nestačilo a tak zvítězil Jakub!

Jakubovi Štáfkovi fandila spousta milovníků seriálu Ulice. Do Lucerny ho přišla podpořit řada jeho přátel a tak měl velmi silnou motivaci. Štěpán Vrba se dokázal dobře vyrovnat téměř s každou ránou, kterou od herce dostal. Do posledního kola bylo jen velmi těžké odhadnout, kdo se stane vítězem. Zápas nakonec nevyhrál nikdo jiný, než Jakub Štáfek!

Jakub Štáfek se zaměřoval především na obranu. To byl z jeho strany chytrý tah, dokázal se díky tomu vyhnout spoustě ran od soupeře. Ve třetím kole se dal tvrdě do útoku a Vrbovi uštědřil několik drsných úderů.

Televizní hvězda ze svého premiérového souboje odešla jako vítěz. Jakub Štáfek se tak může radovat ze svého prvního úspěchu v ringu. Když byl moderátorem galavečera dotázán, zda se bude boxu věnovat i nadále, otevřeně sdělil, že tahle meta mu prozatím stačí.

Související články

Další články