Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Úspěšná česká influencerka Nikola Čechová ukázala skvělou proměnu: Recept je přitom tak jednoduchý

Úspěšná česká influencerka Nikola Čechová ukázala skvělou proměnu: Recept je přitom tak jednoduchý
Zdroj: Nikola Čechová archiv
+ Dalších 5 fotografií
proměna
Nikola Čechová (30) patří mezi jedny z nejúspěšnějších a nejsledovanějších Češek na Instagramu. Začínala jako youtuberka, která vlogovala o různých tématech, a postupem času se vypracovala v moderátorku a velmi inspirativní influencerku. Před pár dny Nikol zveřejnila na sociálních sítích snímek své postavy předtím, než začala na sobě makat, a výsledek po čtyřech měsících. Od veřejnosti sklidila velký obdiv a navíc Nikol fanouškům prozradila, jak na to.

Nikola Čechová je na sociálních sítích známá především jako Shopaholic Nicol Nikola patří mezi ty, kteří sice před několika lety začínali coby youtubeři, ale svůj talent na rozdíl od ostatních dokázala zúročit.

Nejdříve začala působit jako moderátorka televize Óčko a v současné době moderuje se svým kolegou hercem Milanem Peroutkou Snídani s Novou. Nikol patří mezi uznávané a vlivné influencerky, které jsou pro mladou generaci jakýmsi vzorem.

Před pár měsíci Nikol zažívala pěkně krušné chvíle, protože během pandemie koronaviru v Česku jela s taxikářem, u kterého byla prokázána nákaza koronavirem a následně ležel v nemocnici připojen na mimotělním oběhu.

Nakonec musela Nikol skončit sice v karanténě, ale nemoc se u ní neprojevila. Není tomu tak dlouho, co se odhodlala na sociálních sítích ukázat skutečnost, která je pro mnohé velmi choulostivou záležitostí.

Skvělá proměna

Sympatická influencerka na Instagramu ukázala snímek předtím, než začala na sobě makat, a po čtyřech měsících. Rozdíl je pro mnohé pouhých pět kilo, ale výsledek je skutečně markantní.

"Samozřejmě není příjemné sdílet fotku, kde se sebou nejste spokojený, ale je to podle mě ta největší motivace. Naučila jsem se chodit pravidelně plavat, cvičit a neberu to jako povinnost, ale jako něco, co dělám pro sebe. Poslední dobou mi chodí denně desítky zpráv, jak vypadám spokojeně a já opravdu jsem. Není to o váze, ale o tom, v čem se cítíte dobře. Každý má ten cíl a hranici jinde. Moc dobře víte, že já jsem velký milovník jídla a jde to i tak. Jen je potřeba u toho přemýšlet a najít balanc," prozradila vlastně jednoduchý recept Nikol.

Související články

Další články