Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ušmudlaná bezdomovkyně vs. dechberoucí dáma: Oscarová herečka Julianne Moore umí obojí

Zdroj: Archiv
+ Dalších 11 fotografií
kulatiny
Oscarová herečka Julianne Moore (60) dnes slaví kulatiny. Svým mladistvým vitálním vzhledem i tělem sice klame, ale na dortu dnes sfoukne neuvěřitelných šedesát svíček. Půvabná Julianne je živoucím důkazem, že když se o tělo i ducha člověk správně stará, může i v šedesátce vypadat na dvacet.

Půvabná herečka, která je mimo jiné také typická svým zrzavým účesem, Julianne Moore, umí stárnout s grácií. Ač je těžké tomu uvěřit, herečka dnes slaví šedesáté narozeniny, i když to vypadá, že se pro ni čas zastavil v pětadvaceti. Julianne na své zdraví celý život dbá, žije zdravým životním stylem a nyní sklízí plody své práce, které by jí záviděla kdejaká žena.

Americký sen se stal skutečností

Krásná herečka si po maturitě odjela splnit svůj americký herecký sen do New Yorku, kde nejdříve pracovala jako servírka. Postupem času začala pracovat v divadlech a v televizi, kde si jí všimli i hledači talentů a Julianne se postupem času dostala až na samotný hvězdný vrchol. Zahrála si po boku Anthonyho Hopkinse v thrilleru Hannibal nebo Mlčení jehňátek. Další úspěch zaznamenala s filmem Stevena Spielberga Ztracený svět: Jurský park. Díky těmto rolím se dostala do povědomí diváků na celém světě a postupně si vyšlapávala cestičku k nejprestižnějšímu hereckému ocenění. Na Oscara byla nominována celkem pětkrát a v roce 2015 díky filmu Pořád jsem to já vysněné ocenění, za nejlepší ženský herecký výkon, konečně získala.

Hollywoodská ikona je už dlouhá léta šťastně vdaná za režiséra, scenáristu a producenta Barta Freundlicha, za kterého se po sedmileté známosti v roce 2003 provdala a mají spolu dvě děti, syna Caleba a dceru Liv.

Názory cizích lidí pro ni nejsou důležité

Krásná herečka je také žena dvou tváří. Kritiku nijak neřeší, a proto se nebojí někdy do ulic obléct opravdu podivné modely, které připomínají spíše bezdomovce. Na červeném koberci zase bývá ozdobou a pravým opakem. Herečka se zkrátka zaměřuje spíše na ty podstatnější životní věci než jen ty povrchní a vypadá to, že jí to jen prospívá. Podívejte se v galerii, jak se oslavenkyně za léta změnila.

Související články

Další články