Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Usmiřovací dovolená v Itálii zabrala! Prachař vzal nevěrnou Agátu na milost!

Hrozba rozvodu je zažehnána, teď ještě kdo je otcem dítěte?
+ Dalších 29 fotografií
Vypadá to, že usmiřovačka na dovče v Itálii zabrala! Slavný pár Agáta a Jakub Prachařovi, kteří v poslední době čelí jednomu skandálu za druhým, to zase dali dohromady. Agáta je ve čtvrtém měsíci těhotenství a vzhledem k jejím nevěrám nebylo donedávna ani jasné, kdo bude vlastně otcem miminka. Prachař, kterému nasadila parohy, vyhrožoval rozvodem. Teď je ovšem všechno jinak!

Pár se po několika týdnech krize vydal do jižní Itálie. Tam se podle všeho dokázali znovu usmířit. „Ano, občas jsou situace na ho*no, občas uděláte věci na ho*no, ale důležité je říct si, proč a jak… Prostě všechno,“ svěřila se Agáta Blesku.cz.

Pár se podle svědků k sobě na dovolené docela měl. Zdá se tedy, že podváděnému Jakubovi Agy vymluvila díru do hlavy. Jenže dovolená končí a s ní i rodinná idylka. Je rozvod opravdu zažehnán, nebo si Jakub ještě vzpomene na Agátiny zálety?

Podle posledních zpráv se rozvod konat nebude a pár spolu opět vesele cukruje jako zamlada. "Není to bezhlavá zamilovanost, je to porozumění,“ dodala Agáta. No jistě, pokud je jeden druhému nevěrný, je třeba si o tom umět především pokecat, aby jeden druhému porozuměl.

A tak to vypadá, že na Prachařovic frontě už je zase klid a jejich kauza nevěra/těhoten­ství/rozvod měla sloužit pouze k mediálnímu zviditelnění. Ostatně před ní se o vyhořelé Aguš už moc nepsalo, že?

Mohlo by vás zajímat

Další články