Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Usmíření? Felix Slováček si vyzvedl manželku Dádu Patrasovou v nemocnici

Zdroj: Se souhlasem Dagmar Patrasové
+ Další 3 fotografie
PŘEKVAPENÍ
Ještě před pár dny byli na nože, Dáda Patrasová (63) kvůli nevybíravým slovům svého manžela Felixe Slováčka (76) oznámila, že už dál nebude protahovat podání žádosti o rozvod. Po pár dnech ale jako by vše bylo jinak. Zatímco saxofonistova mladá múza Lucie Gelemová (36) dlí na jihu Čech u rodičů, Felix se o svou právoplatnou ženu stará jako za starých časů...

Dáda v pondělí podstoupila blíže neupřesněnou, ale plánovanou operaci, při níž byla půl hodiny v narkóze. Už v úterý ji ale po výsledcích testů ze špitálu propouštějí a podle informací eXtra.cz si pro ni jede manžel, který ji také do zdravotnického zařízení přivezl.

Lucie Gelemová, jež se prý dokonce podle některých informací na veřejnosti představuje jako snoubenka Felixe Slováčka (76) - přestože ten ještě ani náhodou není rozvedený - asi nebude stačit zírat, jak to mezi manželi klape.

Patrasová nám už dříve řekla, že u muže pozoruje velké výkyvy nálad. Jeden den prý je jako med, aby si druhý den přečetla, jaký má být život s ní peklo. Je tedy otázkou, jestli tohle harmonické souznění vydrží dvojici nadlouho.

A jak na tom nyní vlastně Dáda je po zdravotní stránce? „Výsledky vyšetření mám všechny ukázkové včetně tlaku, jater, sleziny, hrudníku, hlavy nebo břicha. I končetiny mám bez otoků,“ vzkázala nám královna dětských srdcí.

Související články

Další články