Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Usmíření a totální INFORMAČNÍ EMBARGO! Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková zakopávají válečnou sekeru

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Těžko by tomu kdo věřil, ale vypadá to, že tomu už tak skutečně bude. Když Tomáš Plekanec (35) začátkem srpna oznámil rozvod, Lucie Vondráčková (38) rozjela kolotoč reakcí a vzájemného obviňování z nejrůznějších věcí, který i těm nejvěrnějším fanouškům obou dvou už musel připadat přehnaný. Ubližovalo to nejen hokejové a pěvecké hvězdě, nýbrž také jejich dvěma malým synům. Těmto dnům je ale dle všeho konec.

Jak již eXtra.cz informovalo, dvojice měla minulou středu několikahodinovou vážnější debatu, na které se za přítomnosti právniček probíralo leccos.

Klid zbraní

„Předem dlouhodobě plánovaná schůzka se konala za účelem úpravy poměrů k nezletilým dětem do doby před rozvodem manželství, tj. zejména za účelem dohody mezi otcem a matkou o styku otce s dětmi a rozsahu mimoškolních aktivit, včetně udělení dodatečného souhlasu pana Plekance s vytvářením uměleckých výkonů dětí v novém filmu Hotel Limbo, jehož realizace momentálně probíhá a o čemž nebyl informován,“ uvedla pro eXtra.cz již dříve hokejistova právnička Mgr. Lenka Radoňová s tím, že při setkání došlo ze strany Lucie k výbuchu emocí.

A právě na této schůzce podle našich zpráv došlo k domluvě Tomáše Plekance s Lucií, že si již nebudou vyměňovat názory na rozvod přes média. Ještě doběhla nařčení Vondráčkové vůči manželovi v pátek, pak jeho ostrá reakce a od té doby se obě strany snaží dodržovat klid zbraní a dále s novináři nic nového nerozebírat.

Ona musí mlčet!

„Lucii jasně řekli, že je třeba, aby přestala manžela napadat. Druhá strana si myslí, že se vůči němu opakovaně chová vyloženě sprostě. Na ten názor samozřejmě mají nárok, i když podle mě to tak vůbec nebylo. Ale Lucie to naplno respektuje. Ještě je otázka, jestli teď začne mlčet i ta Plekancova právnička, která se teď hodně vyjadřovala,“ prozradil nám blízký kamarád zpěvačky a herečky.

Druhá strana už skutečně na nové dotazy nereaguje, nechává je bez odpovědi. „Tomáš sice úplně nevěří, že by se jeho ženě podařilo mlčet, čeká nějakou podpásovku jako za ten měsíc a půl již mnohokrát, když ale žádná nepřijde, dál se nijak vyjadřovat nechce. Začal mu přípravný kemp na jeho možná poslední sezónu v NHL, hraje, má práce nad hlavu, takže si nechce přidělávat starosti řešením nějakých zbytečných problémů s Vondráčkovou,“ tvrdí zase člověk blízký hokejistovi.

Vydrží oběma mlčení aspoň pár dnů, nebo jeden druhého opět vyprovokuje nějakým prohlášením mířeným přesně do terče?

Související články

Další články