Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Úsměv Jaromíra Soukupa: Agáta odhaluje neprobádané vlastnosti mediálního magnáta

Agátě to s Jaromírem sluší.
Zdroj: se souhlasem Agáty Hanychové / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
vztah

Takhle ho neznáme. Agáta Hanychová (37) odhaluje dosud neobjevenou tvář Jaromíra Soukupa (53). Mediální magnát a samozvaný král českého bulváru do teď sice působil jako pedant s potřebou mít pod kontrolou veškerý chod vesmíru, díky instastoriečkům své nové partnerky ale dostává lidštější tvář. Proč nám Jaromír Soukup zatajoval tohoto Jaromíra Soukupa?

Bizár. To je slovo, které v souvislosti vztahu své sestry a Jaromíra Soukupa použil v komentáři pro Blesk Vincent Navrátil. Veronika Žilková se sice k vztahu své dcery nechtěla vyjadřovat, nechala se ale slyšet, že se k sobě náramně hodí. Už ale nekonkretizovala, jak byla její poznámka myšlena.

Agáta a Míra, jak Soukupovi přátelé familiárně říkají, ale všem vytřeli zrak. Nejenže z nich doslova tryská láska ze všech pórů, Hanychové se navíc během několika dní podařilo to, co žádnému PRistovi televize Barrandov za poslední roky.

Co se to se Soukupem stalo?

Zatímco na televizních obrazovkách vídáme Jaromíra Soukupa, který loví ta správná slova, útočí na politiky, komentuje bulvární dění a odhaluje své Instinkty, které měří s náctiletými youtubery, Agáta Hanychová odhalila jeho dosud neprobádanou tvář. Ačkoliv se to ještě před týdnem zdálo být nemožné, Jaromír Soukup se umí usmívat.

Přestože nám Jaromír Soukup ještě před deseti dny napsal, že se ke svému soukromí zásadně nevyjadřuje a zdálo se, že svůj vztah s Hanychovou bude tajit, stejně jako tomu bylo v případě Terezy Mátlové, se kterou se na veřejnosti objevil snad jenom jednou, přestože spolu přes rok žili, vztah s Agátou pojali jako reality show. I když se původně mohlo zdát, že to není zrovna nejšťastnější rozhodnutí a oba se rychle stali terčem posměchu, zpětně je nutné konstatovat, že se lépe rozhodnout nemohli.

Jaromír Soukup se seznamuje s Agátinou rodinou

Díky Instagramu Agáty Hanychové jsme totiž poprvé v životě viděli upřímný úsměv Jaromíra Soukupa, zamilovaného Jaromíra Soukupa a frajerského Jaromíra Soukupa, který se nejenže po Marbelle spolu s Agátou prohání na stylovém skútru, ale také vozí sestru a syna své partnerky na vodním skútru.

Je otázkou, zda Agátě tento vztah vydrží, nebo ne. Už teď je ale zřejmé, že nejde o žádnou mediální hru a Hanychová se Soukupem to spolu myslí smrtelně vážně. A i kdyby se za čtvrt roku, což je průměrná životnost vztahů dcery Veroniky Žilkové, měli rozejít, oba si z tohoto vztahu odnesou víc pozitiv než negativ.

Jaromír Soukup předvedl, že se umí uvolnit, a odhalil tvář milovníka, Agáta zase zjistila, že muži nad čtyřicet opravdu nesmrdí zatuchlinou. Jelikož ona sama za tři roky oslaví čtyřicáté narozeniny, bylo načase.

Skončí tento vztah jako v pohádkách?

A pokud tento příběh skončí happyendem, tudíž svatbou Jaromíra Soukupa, můžeme se těšit na velké věci. Zatím nám ale bude stačit, když se za několik dní ruku v ruce objeví na karlovarské kolonádě. Pokud se tak stane, už teď je jasné, že jim Vary budou ležet u nohou.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy