Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Usměj se na Zemana: Tomio Okamura se na Facebooku totálně znemožnil!

Okamura se na Facebooku chlubí projevem, ale na něco zapomněl!
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Ten, kdo spravuje Facebook Tomia Okamury (45), teď nejspíš pocítí hněv mocného šéfa parlamentního hnutí SPD. Na jeho stránce totiž visí projev z neděle, a to v celém znění. Něco v něm ale přebývá a pro Okamuru je to velká ostuda!

Tomio Okamura, největší bojovník proti islamizaci naší země, si zase jednou utrhl z ostudy kabát. Na Facebooku se chlubí projevem z nedělní konference hnutí SPD, jenže je v něm něco navíc. Před zveřejněním na stránce z něj někdo zapomněl vymazat poznámky.

Usměj se na Zemana! Tohle si Okamura do projevu raději připsal, aby na vlídnost k prezidentovi nezapomněl. „A prezidentská volba není podle médií souboj osobností, které předkládají státnické vize – odpusťte pane prezidente upřímnost (usměj se na Zemana), ale je to boj dobrých antizemanovců proti zlému Zemanovi,“ zní pak celá pasáž, která doteď visí na Facebooku.

Jde však o malou kapku v moři ostudy, které nedělní sněm hnutí zalilo. Chování k přítomným novinářům bylo nanejvýš ponižující. Jeden z fotografů například musel smazat fotky, protože si to vydupal tajemník SPD Jaroslav Staník. Příznivci strany si ale z těchto alarmujících signálů nic nedělají a dál Tomiovi a jeho poslancům tleskají.

Související články

Další články