Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Usmaž se v pekle, zrůdo, teď je řada na matce, volají lidé: Simoně T. přejí stejný osud jako Kučovi

Usmaž se v pekle, zrůdo, teď je řada na matce, volají lidé: Simoně T. přejí stejný osud jako Kučovi
Zdroj:
+ Dalších 21 fotografií
Utýraný Mareček
Vrah Josef Kuča, který utýral Marečka z Loun, je po smrti. Na život si zřejmě sáhl on sám. Hovoří se o sebevraždě ve vězeňské cele na Pankráci. Mnoha lidem jeho smrt ulevila, nyní je podle komentujících na řadě matka dítěte.

Tyran Josef Kuča byl původně odsouzen krajským soudem k 16 rokům za mřížemi za těžké ublížení na zdraví a týrání svěřené osoby. To se ovšem nelíbilo ani veřejnosti, ani státnímu zástupci, který se hned na místě odvolal. Nelíbil se jim nízký trest ani to, že obžalovaný nebyl souzen za vraždu. Jejich žádosti bylo nakonec vyhověno.

Pražský vrchní soud 24. června 2020 čin Josefa Kuči překvalifikoval na vraždu, za což mu následně uložil trest odnětí svobody na 22 let. Kuča si dvaadvacetiletý trest už neodpyká. Namísto toho, aby si trest odseděl, měl údajně raději spáchat sebevraždu Policie v případu jeho smrti totiž vyloučila cizí zavinění.

Na život si Kuča sáhl ve vězeňské cele na Pankráci, kde měl být nalezen oběšený. Někteří z jeho smrti nejsou úplně nadšení, protože se vyhnul trestu odnětí svobody. Nicméně najdou se tu i tací, kteří se z jeho smrti náramně radují. "Usmaž se v pekle, ty zrůdo," píše se například na Kučově profilu.

Matce přejí smrt

Matka utýraného Marečka z Loun Simona T. si mezitím stále běhá na svobodě. To, že ji ještě nepostihl žádný trest, vyvolává v lidech pořádnou agresi. Většina jí přeje, aby dopadla stejně jako otčím Marečka. "Teď je na řadě ta kua, co se schovává v Teplicích," vzkazuje jeden z komentujících.

Někteří slovy vůbec nešetří a nebojí se používat ostré výrazy. "Tak teď je řada na té svini, co si říkala matka a tohle všechno dopustila," píše se tam dále. "Doufám, že ta kua dopadne stejně jako on," volají lidé.

Na další vzkazy pro zrůdnou matku Simonu T. se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články