Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Uškrtili ji na swingers party? Kolem smrti krásné Ivany (†18) se objevují mrazivá fakta!

Celý život měla před sebou.
Zdroj: Facebook
Modelka Ivana Smit zemřela v nedávných dnech za velmi záhadných okolností. Byla nalezena mrtvá a zcela bez oblečení na balkóně budovy v Kuala Lumpuru. Nyní vyplouvají na povrch nové skutečnosti. Z dvacátého patra, kde se účastnila divoké party, ji totiž prý někdo shodil.

Ivanka Smit byla krásná dívka, a kdyby dostala příležitost, módní mola by jí určitě ležela u nohou. Bohužel se ale někdo rozhodl její život předčasně ukončit. Modelka byla nalezena mrtvá v šestém patře grandiózní budovy v Kuala Lumpuru, kde se o čtrnáct pater výše údajně účastnila swingers party pořádané jedním velmi movitým párem. Jednalo se o muže jménem Alexander Amado Johnson (45) a jeho ženu Lunu.

Nejdříve nic nenasvědčovalo tomu, že by se v případě mrtvé modelky jednalo o zločin, ale otec dívky protestuje a chce nechat viníka potrestat. "Viděl jsem modřiny na jejím krku. Jako otisky prstů. Vypadá to, že ji tam někdo vší silou chytil,“ tvrdí otec. Podle něj jeho dceru jednoduše shodil.

Dvě a půl hodiny před tím, než byla nalezena mrtvá, ještě poslala svému příteli selfie s další účastnicí party, která však policii na otázku, co se s Ivankou stalo řekla, že neví, píše DailyMail.

Zvláštní ale je, že ani jeden z pořadatelů nemá tušení, co se ten večer skutečně odehrálo.

Související články

Další články