Před měsícem se hvězda Evropy 2 Leoš vsadil, že jak ho někdo uvidí za volantem jiného vozu než trabantu, dostane jeho luxusní káru. A toho se den před Marešovým koncertem měl chytnout Kazma, když udělal nachytávku a moderátora donutil sednout si za volant jiného vozu.

V pondělí ráno měl Leoš Mareš cestou do práce potkat děsivě vyhlížející autonehodu, při níž mohl údajně těžce zraněnému řidiči pomoci jenom tak, že popojede s jeho vozem.

„Pán zaklíněný kmenem v sedadle chroptěl, jeho paní měla na telefonu záchrannou službu. Když jsem se snažil pomoci, prosila mě, abych zkusil autem o pár centimetrů couvnout a zachránit pánovi život. Poslechl jsem. Kazma to natočil a celý dnešní den se mě snažil přimět ke spolupráci a spoluvytvoření nové epizody jeho show. Podle něj jsem sázku o ferrari prohrál. Já si to nemyslím,“ napsal Mareš.

Zatímco jedni se rozčilují, že tentokrát to Kamil Bartošek už vážně přehnal, najdou se tací, kteří roztržce mezi pány vůbec nevěří. „Moc věrohodně to nezní. Jsou to mistři sebeprezentace, udělají cokoliv, jen aby dosáhli svého,“ myslí si Aneta.

„Stejně se z toho vyklube reklama na bezpečnost silničního provozu. Nebo na nějaký bazar. Pro jeden velký Leoš reklamu neskrytě dělá už teď,“ myslí si zase Matěj.

„Pokud je to pravda, Kazma je prase. Pokud to na lidi nahráli, jsou trapní oba. A druhá varianta je reálnější. Takovou křivárnu by podle mě ani Kazma neudělal,“ přidává Tomáš.

O vyjádření jsme poprosili oba účastníky aféry, ani jeden ale nereagoval.

Údajná fingovaná autonehoda ale vzedmula velkou bouři emocí. A hlavně zájmu.

Proti spekulacím o tom, že se dvojice na téhle kulišárně domluvila, však zase stojí to, že by si Leoš jako velký profesionál asi horko těžko den před velkým koncertem chtěl zatěžkávat hlavu podobnými pochybnými projekty. Objevuje se také spekulace, že celá tahle komedie má být promo akcí na Kazmovu nadaci…

Co vy, čtenáři eXtra.cz: Věříte, že se oba pánové domluvili a roztržku jen sehráli? Nebo je skutečná?