Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Useknutá hlava a všude krev! Tahle fotka Seleny Gomez vyděsila fanoušky k smrti

Na fotku, která všechny vyděsila, se podívejte v galerii!
Zdroj: Twitter
+ Dalších 82 fotografií
Fanoušci Seleny Gomez (25) začali hrůzou hromadně omdlévat, když viděli fotku useknuté hlavy své oblíbenkyně. Zvlášť ve stínu událostí posledních dnů, kdy se herečka začala kvůli zásnubám expřítele Justina Biebera (24) s modelkou Hailey Baldwin (21) propadat na samotné dno!

Naštěstí jde pouze o dílo filmařů, kteří se Selenou Gomez připravují pořádně nadupaný horor. Zatím nejsou známé žádné detaily, ale spekuluje se, že herečka v něm dostala hlavní roli!

Useknutá hlava je těžký kalibr a bude to vůbec první film tohoto druhu, v němž má Selena účinkovat. Dosud hrála v komediích nebo filmech pro děti, takže to bude i pro ni samotnou ohromná zkušenost.

Selena se v poslední době zmítá v depresích, protože nadobro přišla o životní lásku Justina Biebera. Ten se minulý týden zasnoubil s modelkou Hailey Baldwin.

Navíc to herečka nemá jednoduché ani kvůli nevyléčitelné nemoci lupus, která jí napadá imunitní systém. Selena kvůli ní možná nikdy nebude mít děti, a tak není divu, že z běžného života s takovou radostí uniká do práce.

Související články

Další články