Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Useknu ti hlavu tupým nožem! Martina (24) z Holek pod zámkem vyhrožovala nechutným způsobem

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
Drsné příběhy
Premiérový díl unikátního projektu Holky pod zámkem je za námi. V prvním díle jsme mohli poznat osudy žen, které to neměly v životě jednoduché. Někdejší soudní zapisovatelka Monika (43) si odpykává trest za zabití tyranského manžela, další vězenkyně Martina (24) zase sedí za krádeže a výhrůžky policii.

Holky pod zámkem nás zavedly do míst, kde si nikdo z nás nepřeje skončit. Život ve vězení je sám o sobě pro mnohé nepředstavitelný. Jaké peklo si ale prožily uvězněné ženy ještě před tím, nad tím občas zůstává rozum stát.

Monika, která sedí za zabití tyranského manžela, zažila teror, který si málokdo umí představit. Dříve obyčejný rodinný život se proměnil v peklo, když se Monice narodil první syn. Její manžel začal pít a začal jí zakazovat i běžné věci, jako je líčení. Během několika let se začal teror zvyšovat, až jednoho dne na Moniku manžel vylil hrnec s horkou vodou. Po třech dnech v nemocnici ji přinutil podepsat revers...ke konci dílu Monika nastínila situaci, při které bodla manžela do zad.

Další hrdinka Martina (24), která o sobě prohlásila, že je blázen, nás uvedla do děje čtením výhrůžných emailů, které posílala policii. "Nejdřív ti naříznu krk, nechám odtéct krev a potom ti ju uřežu a sežeru. A tvoje tělo si rozdělím, nohy budu mít na večeři, ruce na snídani a hlavu na oběd…,“ četla Martina část z emailů. Spoluvězenkyně, která Martině naslouchala, těžko hledala slova. Martina se už několikrát v minulosti pokusila o sebevraždu.

Nikdy jí to však nevyšlo a tak se opakovaně dostávala do psychiatrické léčebny. Tam potkala i svého přítele, se kterým zplodila dítě. Jelikož přítel nebyl schopný se o potomka starat, dítě skončilo v dětském domově. "Přítel má rakovinu kůže, nevím jestli je ještě mezi živými," šokovala dále Martina.

Na další silné osudy hrdinek projektu Holky pod zámkem se můžete těšit příští středu na TV Nova.

Související články

Další články