Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

USB Band ladí na Vánoce novým klipem ke skladbě Adventní

hudba
Hudební uskupení USB Band v čase vánočním představuje parádní singl "Adventní". Skladba původně vznikla už v roce 2016 a za mikrofonem tehdy stála jako host zpěvačka Bára Basiková. Novou verzi už přezpívala stálá součást formace a jedna z členek aktuálně končícího Spirituál kvintetu Veronika Součková.

„Písnička není z kategorie klasických vánočních romancí o zasněžených chaloupkách a minulých láskách, ale o zamyšlení se nad podstatou vánočních svátků a vytrácejícím se kouzlu Vánoc v dnešní konzumem a technologiemi přehlcené době, kdy materiální hodnota přebíjí duchovní,“ říká manažer formace Radek Vašíček.

Hloubavá pomalá píseň je doprovázena působivými záběry s vánoční tematikou, prostříhanými s koncertními z benefičního vystoupení v Kamýku nad Vltavou. Postaral se o ně zkušený matador v této branži Adam Kořínek, jenž má za sebou už spolupráce s Chinaski, Rybičkami 48 a dalšími.

Na video se můžete podívat ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články