Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

USB Band ladí na Vánoce novým klipem ke skladbě Adventní

hudba
Hudební uskupení USB Band v čase vánočním představuje parádní singl "Adventní". Skladba původně vznikla už v roce 2016 a za mikrofonem tehdy stála jako host zpěvačka Bára Basiková. Novou verzi už přezpívala stálá součást formace a jedna z členek aktuálně končícího Spirituál kvintetu Veronika Součková.

„Písnička není z kategorie klasických vánočních romancí o zasněžených chaloupkách a minulých láskách, ale o zamyšlení se nad podstatou vánočních svátků a vytrácejícím se kouzlu Vánoc v dnešní konzumem a technologiemi přehlcené době, kdy materiální hodnota přebíjí duchovní,“ říká manažer formace Radek Vašíček.

Hloubavá pomalá píseň je doprovázena působivými záběry s vánoční tematikou, prostříhanými s koncertními z benefičního vystoupení v Kamýku nad Vltavou. Postaral se o ně zkušený matador v této branži Adam Kořínek, jenž má za sebou už spolupráce s Chinaski, Rybičkami 48 a dalšími.

Na video se můžete podívat ZDE.

Související články

Další články