Trendy
Ano, šéfe! Zrádci 2025 Love Island 2025 Filip Turek

Uršula Kluková odmítá navštívit vážně nemocného Krampola v nemocnici. Nechci něco chytit, hájí se hercova kamarádka

+ Dalších 9 fotografií

Uršula Kluková se s Jiřím Krampolem přátelí dlouhá léta. Herečka se nikdy netajila ani svou náklonností ke slavnému kolegovi a vždy pro něj měla slabost. Krampola však v poslední době velmi trápí zdraví a v současné chvíli je opět v péči lékařů, tentokrát se zápalem plic. Kluková v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že v kontaktu sice jsou, ovšem návštěvy v nemocnici se od ní nedočká. 

Herečku Uršulu Klukovou pojí s Jiřím Krampolem dlouholeté přátelství. Majitelka zvučného hlasu a autorka nejhlučnějšího smíchu v Čechách s Krampolem nejdříve pouze spolupracovala, ovšem později se z nich stali velmi blízcí kamarádi. Nikdy se netajila svou slabostí pro něj. Jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, stále jsou v kontaktu, ovšem do nemocnice za ním nepůjde.


Ačkoli se Krampol a Kluková přátelí už od nepaměti, do nemocnice ho navštívit nikdy nepřišla a asi ani nikdy nepřijde. Důvod k tomu je prostý. „Já o něm zprávy mám. On mi psal, že je v nemocnici a má těžký zápal plic. Léčí se. Navštěvovat ho ale nechodím. Já se bojím, abych něco nechytila,“ říká rázně.

Kluková tráví raději čas o samotě

Chvilky raději tráví o samotě, a to ve svém milovaném Broumově, kde má rodinný domek. „Já mám psa a kočku, teda teď už jenom kočku, takže se věnuji jim. Mám domácnost, vařím si a mám dům v Broumově, kde mám spoustu práce a starostí. Mám tam nájemníky. Vždycky ráno vstanu a do večera mám co dělat,“ říká.


Svůj volný čas nejraději tráví čtením. „Já čtu opravdu hodně. Měla jsem doma asi 1000 knih a pak jsem se stěhovala, tak 400 knih zmizelo, ale už jich mám zase 1000. Já čtu pořád a je to taková moje základní zábava,“ vysvětlila na křtu knížky Zpověď kudrnaté režisérky od Evy Toulové.

Dokonalá past ve Zrádcích. Mia se neštítí ničeho, obelstila dalšího obětního beránka

Související články

Další články

Nejnovější kauzy