Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Urputně skrývané tajemství: Jasmina Alagič prý čeká s Rytmusem miminko!

Je Jasmina opravdu s Rytmusem těhotná?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 92 fotografií
Mluví se o tom od minulého týdne a spekulace začínají nabírat na síle! Rytmus (41) je do své krásné Jasminy Alagič (29) zamilovaný až po uši a už dlouho se netají tím, že touží po dětech. A v okolí slovenského rappera se teď nemluví o ničem jiném, než že je moderátorka údajně těhotná!

„Že budeme mít nádherné děti?“ ptal se už o víkendu Rytmus pod společnou fotkou s Jasminou Alagič. A možná neobratně vyzradil tajemství, které se všemožně skloňuje už od začátku jejich vztahu.

Po přeslazených fotkách možná ostře sledovaný páreček dostal chuť posunout románek o několik pater výš. Čekají spolu opravdu miminko? „Jasmina je podle všeho těhotná. Mluví se o tom v kruhu blízkých přátel Rytmuse. Oba jsou ale ještě opatrní ve vyjádřeních, neboť je to čerstvé,“ svěřil zdroj blízký Rytmusovi slovenskému portálu Pluska.sk.

Už během sedmiletého vztahu s Darou Rolins (45) se Rytmus nezřídkakdy vyjadřoval o dětech. Je otázkou, zda mu prvního potomka porodí právě překrásná Jasmina. Pokud jsou zvěsti pravdivé, konečně se mu splní jeho velké přání!

Související články

Další články