Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Urážky a výhrůžky! Krásná tenistka Elina Svitolinová má za sebou tenisové peklo!

Taková kráska si výhrůžky nezaslouží.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Možná si říkáte, že být tenistou, který vydělává miliony, je snem každého. Někdy se ale sen může proměnit v noční můru. Něco podobného má za sebou ukrajinská kráska Elina Svitolinová!

Hodně složitými okamžiky si prošla ukrajinská tenisová kráska Elina Svitolinová (22). Během turnaje v ruské Moskvě totiž prý obdržela řadu výhrůžek. Podle jejích slov mohlo mít všechno politický podtext.

Ukrajinka nakonec skončila na turnaji až v semifinále na raketě pozdější vítězky Světlany Kuzněcovové a byla ráda, že turnaj nevyhrála. Kdoví, co by se totiž ještě stihlo stát. Do Ruska už se nikdy neplánuje vrátit, což je celkem pochopitelné po tom, jaký psychický teror prožila.

"Dostávala jsem výhrůžky a urážky. Ten, kdo spravuje mé sociální sítě, mi všechny vzkazy ani nepředal, bylo jich moc. Člověk, který mi vyhrožoval, dokonce věděl, v jakém hotelu bydlím,” cituje server tn.cz slova mladé tenistky.

Tak snad už se nic podobného Svitolinové nikdy nestane a bude se moci soustředit pouze na tenis. Musí být obrovsky nepříjemné hrát pod takovým tlakem…

Související články

Další články