Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Urazila vás kámoška? 5 tipů, jak přežít její kritiku a nezhroutit se

+ Další fotografie
Kritika
Mezi ženami je to obtížné a pokud jsou to navíc kamarádky, je to ještě horší. Každé z vás se určitě někdy stalo, že vás vaše kamarádka nějak ranila. Možná to bylo nevědomky a nechtěla ranit vaši duši. Jak však zahojit vaše bolavé srdce a to, že vás zradil někdo, komu jste tak bezmezně věřili? Je to zatraceně jednoduché!

Holky jsou prostě citlivky a co si budeme povídat, jejich psychiku ovlivňuje opravdu hodně aspektů. Stačí říct jen jednu maličkost a hned může být oheň na střeše. Co však dělat, když vás vaše blízká přítelkyně, které říkáte úplně všechno, opravdu hodně raní?

Nikdo by si neměl brát nic osobně, to je prostě pravidlo, které se však velmi špatně praktikuje. Je ale velmi prospěšné. Skvěle na to funguje meditace nebo duchovní cesta od Jaroslava Duška, která je velmi prospěšná.

1. Všichni se mýlíme

Ano, nikdo není dokonalý a to je na světě to krásné. Nesuďte lidi za to, co udělali nebo neudělali. Možná právě taky prožívají nějaké špatné období, proto nevědí, jak komunikovat. Naučte se být tolerantní, i když vás to bolí.

2. Nejlepší verze sebe sama

Snažte se být tím nejlepším člověkem. Ne pro ostatní, ale pro sebe. Uvidíte, že jakmile budete se svojí maličkostí spokojení, nemůže vás žádná kritika urazit. Pokud budete sami se sebou spokojení, nic vás nerozhodí.

3. Nadhled

Snažte se mít nad věcmi, které se ve vašem životě dějí, určitý nadhled. Pokud se budete ve věcech a lidech moc šťourat, vaše myšlenky se budou upínat jen k problémům. Vypněte a zaměstnejte svoji mysl něčím, co vás dělá šťastnými.

4. Uneste kritiku

Kritika není pro nikoho nic příjemného. Možná se sice budete divit, ale pokud je kritika oprávněná, není rozhodně na škodu. Občas je sice jako drsný kartáč, který naši psychiku drásá, ale v konečném důsledku ji vyčistí.

5. Budete silnější

Možná se vám to zdá jako fikce, ale opravdu je to tak. Pokud vás někdo zradil nebo vám ublížil, můžete se z toho ponaučit. Uvidíte, že jakmile rozklíčujete to, co vás opravdu zasáhlo, uleví se vám. Možná to nebude tak černé, jak se vám na první pohled zdálo.

Mohlo by vás zajímat

Další články