Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Urážení Saskie Burešové v Máme rádi Česko? Prima Boučka, Kotka a Prachaře plácá po zádech

Dost by nás zajímalo, jestli si před každým dílem Jakub Prachař a Vojta Kotek střihnou, kdo pak během natáčení řekne větší koninu.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
REAKCE

V posledních týdnech se v Česku nemluvilo o žádném jiném pořadu víc než o primácké show Máme rádi Česko. Nejprve v jednom díle Vojtěch Kotek (34) a s ním i další ponižovali Saskii Burešovou (75), aby se pak v dalším zase nemístně vtipkovalo ohledně rasismu - tentokrát byl strůjcem všeho Jakub Prachař (38). Všemu bez zásahu přihlížel moderátor a šéf zábavy stanice Libor Bouček (41). Televizi to ale podle vyjádření pro eXtra.cz nijak netrápí a naopak chce poslední dva z trojice odměnit.

Máme rádi Česko: Ponížení nebralo konce

Pozornost si zábavný pořad Máme rádi Česko získal nejprve nejapným vtípkem Vojty Kotka.

„Můj známý měl na návštěvě před šesti, sedmi lety kamaráda z Ameriky. A viděl u nás v televizi nějaký pořad, který moderovala Saskia Burešová. A řekl tomu mému kamarádovi neuvěřitelnou věc. Že nechápe, jak je možné, že je Česká republika takhle dopředu před Amerikou. Že u nás tady v Česku moderují pořady trans lidi,” uvedl herec.

To strhlo lavinu, protože v celém pořadu bylo narážek na stálici České televize bezpočet.

TV Prima chválí humor Kotka i Prachaře

V dalším díle, v němž figuroval i romský zpěvák Radek Banga, měl pak zase herec Jakub Prachař potřebu představit svůj tým jako klub mladých rasistů.

Že by v pořadu docházelo k situacím, které už nejsou vhodné a mohly by se i vystříhávat nebo zastavovat a natáčet znovu, to si nicméně televize Prima nemyslí. Podle jejích zástupců je vše zcela v pořádku.

„Balancování na hraně korektnosti je kořením pořadu Máme rádi Česko a dělá ho i po deseti sezónách divácky atraktivním. Humor Libora Boučka a Jakuba Prachaře dělá pořad Máme rádi Česko oblíbeným už 9 let. Diváky bavili v 98 klasických a 2 speciálních dílech. Pořad neztrácí na oblibě a je nezpochybnitelné, že je to především zásluhou jejich umění,“ brání televize své hvězdy.

Že by třeba za pány někdo přišel a řekl jim „uber!“, to prý vůbec nehrozí. Nebo že by Prima pokárala šéfa vlastní zábavy Libora Boučka, který podle řady diváků neumí hosty ukočírovat, to také ne. Televize je na ně naopak pyšná.

Žádný trest, ale ocenění

Televize Prima za moderátorem Liborem Boučkem i Jakubem Prachařem plně stojí. Brzy na obrazovkách oslavíme jubilejní 100. díl pořadu, kde oba zaslouženě oceníme. Žádný jiný zábavný pořad na televizi Prima nedokázal získat takovou diváckou přízeň jako právě Máme rádi Česko,“ sdělilo pro eXtra.cz tiskové oddělení Primy.

Naznačuje tak, že sledovanost je víc než slušnost a že si Bouček s Kotkem s Prachařem mohou dělat absolutně všechno, co chtějí?

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy