Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Uražená Lada v Like House drsně útočí na Djany: Co tady vůbec děláš? Táhni!

Laduška nechtěla být s Bárou, Maruškou a Datlem ve vířivce.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
Spor

Lada Horová se v nejnovější epizodě reality show Like House pořádně opře do Djany. Ta na Like House v minulosti nadávala a účinkování odmítla. Teď ale ve vile je a diváci ji milují. To dohání Ladu k šílenství.

Lada v Like House vybouchne

V nejnovější epizodě dojde k výměně názorů mezi Laduškou a Djany. Influencerce Ladě se nelíbí, že se její nová spolubydlící ve vile Like House nedrží toho, co říká. "Jako jediná jsem se tě hned po příchodu zeptala, proč jsi šla do tohoto projektu, když jsi ho hejtovala. Já si za svým názorem stojím. Když o něčem řeknu, že jsem ráda, že tam nejdu, tak bych si zatím stála.“

Oblíbenkyně diváků Djany totiž před nějakou dobou ve videu na sociálních sítích celou show kritizovala. "Jsem tak ráda, že jsem odmítla tu Primu! Byla jsem na castingu, pak mi volali a řekli mi, kdo všechno tam bude. A na to jsem řekla hell no a odmítla jsem to.“

Djany se pokusí obhájit

Svůj příchod do vily Djany obhajuje tím, že chce vystoupit ze své komfortní zóny, aby se posunula dál. Své kritické vyjádření na sociálních sítích nevnímá jako hejt. "Mám takový styl natáčení videí. Nadávám, jsem sprostá, pořád si na něco stěžuju. To je můj content," pokusí se obhájit Djany.

Like House je reality show, ve které parta influencerů tráví tři měsíce v jedné vile. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti – i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy