Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Uragán v Like House: Datlova bývalka Nikol vtrhne do vily říct konečně pravdu

V Like House bude dusno: Míří tam Datlova ex
Zdroj: Se souhlasem Marka Valáška a Nikol Martínkové
+ Další 2 fotografie
Konfrontace

Datlova bývalka Nikol Martínková míří do vily. Podle svých slov přišla říci pravdu o jejich vztahu. Proběhne drsná konfrontace? Datel Nikol zapírá a tvrdí, že s ní není už od začátku vysílání. To si ale Niky rozhodně nenechá líbit.

Situace se vyhrotila

"Jsme jen kamarádi," tvrdil ještě nedávno Marek Valášek alias Datel o své influencerské kolegyni Báře Stříteské. "Bavil jsem se o tom se svou přítelkyní Niky," přiznal a dodal, že myslí, že Nikča situaci pochopí. S Bárou přece nic neměli, Barča tvrdila, že se jen dívali na pohádky.

Náš zdroj z Like House vily ale uvedl, že se měl Datel Bárou vyspat, načež proběhla divoká líbačka na kuchyňské lince. Oba nakonec vyšli s pravdou ven a začali tvrdit, že svůj vztah zapírat prostě museli. To kvůli Bářinu expříteli, který vyhrožoval, že si něco udělá, jestli si Barča s Markem něco začně. Fanoušci pak začali přirozeně litovat hlavně Niky Martínkovou.

Nikol míří do vily

Datel se tedy rozhodl pozměnit variantu svého příběhu: "S Niky nejsem od začátku Like House," tvrdil po tom, co se situace poměrně vyhrotila.

"To si děláš prdel, to nemyslíš vážně," zareagovala na jeho výmysly Nikola. Ta si už všechny společné fotky se svým bývalým smazala z Instagramu a teď dokonce míří do vily!

"Jsem pyšná na to, že jsem vždy přiznala, když se něco stalo. O to víc mě zarážejí lidé, kteří lžou lidem, a pak ukazují, že něco není pravda, a ještě z ostatních dělají, že jsou ti špatní,"uvedla Nikol na sociáních sítích. "Mně se to nestalo, a tak jsem tady. Přišla jsem říci pravdu," zaznělo v ukázkách na dnešní díl.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy