Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Uragán Tomicová zase všechny převálcovala: Ve StarDance předvedla něco, co nikdo předtím! VIDEO

+ Dalších 8 fotografií
Benefiční StarDance, kde hvězdy tančili pro dobrou věc, je za námi. A přestože tentokrát řady tanečníků neprořídly, jelikož se nevyřazovalo, vítěz může být jen jeden. A tohle kolo zase bez zaváhání ovládla Pavla Tomicová (56), která se z outsidera stala favoritkou.

Pavle Tomicové se na začátkuv vysmívali, že ze StarDance 2018 poletí jako první. Jenže někdejší hvězda seriálu Ulice všem hned v prvním kole vytřela zrak a pokračuje v tom až dosud.

Ani benefiční díl StarDance, v němž účastníci populární show tancovali pro Centrum Paraple, nebyl výjimkou. Každý pár se rozšířil o jednoho vozíčkáře či vozíčkářků a čísla se tomu musela uzpůsobit.

A nejlépe se toho zhostila právě Tomicová s Markem Dědíkem. Nejenom podle hodnocení poroty, která je obodovala nejvyšším možným počtem, ale i nadšených reakcí diváků.

Věčné vysmáté herečce se navíc povedlo ve StarDance dosud nevídané. Na konci vystoupení zvedla svého druhého partnera z kolečkového křesla na nohy. Byl to snad nejdojemnější moment celého letošního ročníku.

Dařilo se i Veronice Arichtevě, která se tohoto kola bála, ale nakonec se od poroty dočkala vynikajícího hodnocení. Stejně tak to skvěle zvládla i moderátorka Daniela Písařovicová.

S největší pořizenou ale odchází Centrum Paraple, které pomáhá vozíčkářům. Dary od sponzorů a diváků vynesly rovných 15 019 476 korun, které budou použity na další rozvoj a fungování této instituce.

Související články

Další články