Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Uragán Tomicová kouří a nezřízeně jí: Přesto se z outsidera stala favoritkou!

+ Dalších 25 fotografií
STARDANCE
Sobotní druhý díl oblíbené taneční soutěže StarDance byl plný překvapení. Tím největším bylo vypadnutí Moniky Bagárové (24), která ani zdaleka nezatancovala tak špatně jako třeba Adam Mišík (21). Za největšího outsidera byla považována Pavla Tomicová (56), která se ale svými dvěma posledními výkony pasovala do role favoritky. Lidé ji doslova zbožňují.

Pavla Tomicová je ve StarDance jako uragán. Od začátku byla považována za outsidera, a to hlavně kvůli svým proporcím a věku. Na tomhle případě jde ale krásně vidět, jak se lidé na první pohled můžou mýlit.

Tomicová jasně dokazuje, že i s kily navíc a šedesátkou na krku může být hvězdou taneční soutěže. Všechny mladé a hubené kolegyně doslova válcuje. Proto ji prozatím chválí, tak snad si to oblíbená herečka v dalších kolech nepokazí.

Byla by to velká škoda, protože se zatím řadí mezi jasné favority. Ten, kdo herečku dobře zná, mohl od ní takhle fenomenální výkon předpokládat. Všechno, co tahle usměvavá paní v letech dělá, dělá naplno a s velkou energií.

Je to taková neřízená střela, ale v dobrém slova smyslu. Navíc si získala srdce diváků snad všech věkových kategorií. Ti si ji nemůžou vynachválit i přesto, že Tomicová je náruživá kuřačka a její životní styl nepatří mezi ty nejzdravější.

Tahle ženská nám toho ještě hodně předvede.

Mohlo by vás zajímat

Další články