Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Úřadující Miss Czech Republic Kateřina Kasanová se toho nebojí! 5 jejích nejvíc sexy fotek

Je to kus!
Zdroj: MISS CZECH REPUBLIC
+ Další fotografie
Vítězka loňské Miss Czech Republic 2017 Kateřina Kasanová (19) je jednou z nejžádanějších modelek v České republice. Mladičká kráska se nebojí jít i do odvážnějších focení, a není se čemu divit. Tohle tělo by chtěl doma každý!

Je obecně známo, že ředitelka soutěže krásy Miss Czech Republic Taťána Makarenko (28) si potrpí na krásné holky, které mají co ukázat. Loňská vítězka Miss Czech Republic 2017 Kateřina Kasanová je toho jasným důkazem.

Teprve 19letá modelka je nejen žádaná, krásná a inteligentní, ta holka se jednoduše pro modeling narodila. Důkazem je jak pracovní vytížení mladé krásky, tak i zájem o její osobu na sociálních sítích. I když tohle možná zklame spoustu čtenářů mužského pohlaví, Kateřina je už nějakou dobu šťastně zadaná a nehodlá to v blízké budoucnosti měnit.

My jsme si na ni posvítili trochu víc a vybrali jsme pro vás 5 nejžhavějších fotek této mladé modelky, které na sociálních sítích obdivují i známé tváře českého a slovenského šoubyznysu. Nejde si nevšimnout, že i zpěvák a bývalý účinkující SuperStar a momentální porotce Ben Cristovao (30) má pro sexy blondýnku slabost.

Dostala se k nám informace, že by se v blízké budoucnosti měla objevit i ve videoklipu, který zpěvák připravuje. Zřejmě je na co se těšit!

Související články

Další články