Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Ups, co nám to tady vykouklo? Nádherná Selena Gomez si nepohlídala PRSA!

Co nám to tady kouká?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 24 fotografií
Selena Gomez je americká herečka a zpěvačka. Nedávno pobyla nějaký čas v léčebně, aby se dala opět dohromady a mohla se plně věnovat svým fanouškům a práci. Jak se zdá, tak je v současné době už v pohodě. Když se naposledy procházela ulicemi, neuhlídala svůj top a světu ukázala kousek svého božského ňadra.

Z malého děvčátka, které hrálo ve stupidních seriálech na Disney Channel, vyrostla nádherná slečna, která má neuvěřitelnou základnu fanoušků. I když se Selena Gomez (24) herectví úplně nevzdala, spíš ji můžeme více vídat v roli zpěvačky.

Selena je pro mnohé mladé lidi módní ikonou. Většinou se jí nestává, že by vypadala jako strašák a téměř vždy je její outfit naprosto dokonalý. Tentokrát ale zpěvačka zvolila dost odvážný model, který odhalil možná víc, než by chtěla.

Brunetka si vzala na sebe top, pod který si už neoblékla podprsenku. A tak mohli všichni spatřit kousek jejího ňadra. Selena je rajcovní ženská, a když se jí čas od času stane takový malý přešlap, tak to v jejím případě není vůbec na škodu.

Související články

Další články