Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Pro tyhle vnady jí odpustí všechno: Felix se usmířil s Dádou a vzal ji na luxusní dovolenou

Úprk od skandálu: Dáda Patrasová odvádí pozornost výstřihem u moře
Zdroj: Se souhlasem čtenáře eXtra.cz, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
úprk od skandálu

Už je to pár týdnů, co si zpěvačka a herečka Dáda Patrasová (66) způsobila celonárodní ostudu svou podivnou nehodou, při níž vůz před svým domem nabourala do jiného zaparkovaného auta a betonové zábrany. Pak ještě plula po pražských Vinohradech dost nejistým krokem. Dnes se peče v zahraničí na sluníčku a na zvěsti o tom, že i tam došlo k problémům s pitím, reaguje odzbrojujícím výstřihem v plavkách, což dokládají exkluzivní fotky, které redakce eXtra.cz získala.

Dagmar Patrasová: Nové trable?

Hudebník Felix Slováček po skandální autonehodě manželku Dagmar Patrasovou nepustil na oslavu svých 79. narozenin, prý aby mu nedělala ostudu, a i s jejich dětmi odjel na dovolenou sám. Do Tuniska i s dalšími celebritami ji už ale vzal.

Paní Patrasová dost pila a s panem Slováčkem se dostala do slovního střetu. Slyšel jsem, jak na něj byla agresivní,“ citoval deník Aha! jednoho z mladíků, který má být zrovna nyní s partou kamarádů ubytovaný ve stejném hotelu jako hvězdná dvojice.

„Pan Slováček ji pak odvedl na pokoj a vrátil se do baru za svými kamarády. Vypadal dost naštvaně,“ přidal.

Potěcha mužského oka

Ať už je to pravda, nebo ne, že si Dáda nedala pokoj a pokračuje ve své „oblíbené“ činnosti, z fotek, které redakce eXtra.cz získala od jednoho z účastníků zájezdu, to vypadá, že manželé jsou na tom mezi sebou dobře. A královna dětských srdcí hlavně zase nutí všechny vnímat ženské partie svého těla, takže i kdyby měla na nose přisátou chobotnici a na uchu imigračního úředníka i s plně vybavenou kancelářskou místností, nikdo si toho nevšimne.

Dáda žádnou ostudu tentokrát fakt neudělala. S Felixem si to užívá, chodí spolu na jídlo, k moři a tak. A viděl jsem ji tu pít jen colu nebo vodu. Felix navíc chodí hrát tenis, kvůli kterému tu je. Máme tu super partu, večer je ohromná zábava. I Jirka Krampol je ve formě a perlí tu,“ snaží se nás přesvědčit o idylce mezi umělci náš zdroj.

Těžko říct, na čí straně je pravda, každopádně vytrhnutí z všednosti běžných dní může i Patrasové nalít novou energii do žil tak, aby zase začala naplno žít a pracovat.

Nehoda

Ke své nedávné nehodě se dodnes pořádně nevyjádřila, krátce po ní ale mluvila dost unaveným hlasem a vyvracela, že by byť jen seděla za volantem. A to přesto, že její muž to potvrdil. Ostatně i policie.

Problémy měla i před třemi lety, kdy nadýchala po nehodě 2,5 promile. „Samozřejmě vím, že jsem udělala hroznou hloupost. Bylo to strašné a velmi náročné na psychiku, opravdu aby člověk chodil kanály,“ kála se rok poté pro eXtra.cz.

Tehdy jí hrozil trestný čin, ale dostala jen pokutu 150 tisíc korun a na rok a půl přišla o řidičák. Nyní jí ho mohou sebrat na rok až dva a zaplatí maximálně 25 až 50 tisíc korun.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy