Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Upřímnou soustrast. Rodina Jana Kočky přijímá první kondolence. Auto po nehodě totálně shořelo

Jan Kočka a jeho auto.
Zdroj: HZS, Facebook
+ Dalších 22 fotografií
Při nehodě na D11 zemřeli v pátek ráno dva lidé. Řidič Mercedesu G se dostal do protisměru. Zde došlo ke střetu s kamionem. Oba řidiči jsou po smrti. Vůz patřil Janu Kočkovi. Nikdo zatím oficiálně nepotvrdil, že ve voze skutečně seděl Jan Kočka. Ale jeho rodina už přijímá kondolence a prosí o citlivý přístup k celé tragédií.

Řidič Mercedesu G se dostal v pátek ráno do protisměru. Zde došlo ke střetu s kamionem. Oba řidiči jsou po smrti. Tragickou autonehodu vyšetřuje policie. Obě auta začala po nárazu hořet.

Nikdo zatím oficiálně nepotvrdil, že ve voze skutečně seděl Jan Kočka. Jenže v autě se našly jeho doklady. Navíc rodina už přijímá první kondolence. Nejbližší příbuzní Jana Kočky prosí veřejnost o citlivý přístup. Nikdo z rodiny se zatím nechce vyjadřovat, ale kamarádi Jana Kočky jeho rodině projevují upřímnou soustrast.

„Ráno jsem kolem toho jel. Odkláněli dopravu, tvořila se velká kolona. Na dálnici je pořád ohnivý flek. Paradoxní je, že dnes má svátek Václav,“ uvedl pro eXtra.cz jeden z řidičů, který úsekem D11 projížděl.

Pro známou a vlivnou rodinu je to další rána. Před deseti lety došlo k vraždě Václava Kočky mladšího, strýce Jana. Pokud se i oficiálně potvrdí, že voze skutečně seděl Jan Kočka, znamenalo by to, že po smrti je další muž ze slavného rodu.

Související články

Další články