Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Upřímné přiznání Jasminy Alagič o kojení malého Sanela: Všem matkám vytřela zrak

+ Dalších 23 fotografií
Kojení
Jasmina Alagič (30) se snaží si soukromí spíš chránit, ale po boku Rytmuse (42) se jí to daří jen stěží. Za týden od narození malého Sanela se rapper jeho fotkou už tolikrát, kolikrát to jiné celebrity nestihnou za rok. Jeden intimní detail ale Jasmina přece jenom prozradila. Promluvila o kojení svého prvního syna a všem matkám vytřela zrak.

Kojení je pro mnohé maminky záležitost, o které nechtějí s ostatními mluvit. A už vůbec ne před více 300 tisíci lidmi, jako to udělala Jasmina Alagič (30). Svému synovi Sanelovi, z nějž jsou s Rytmusem (42) totálně na větvi, chce dopřát jenom to nejlepší.

„Bylo mi dopřáno kojit, takže dokud to půjde, kojit budu,“ přiznala Jasmina na Instagramu. Kdyby se ale stalo něco, co jí v kojení zabrání, hroutit se nebude. „Až se ukáže, že je to potřeba, klidně budu přikrmovat,“ dodala s tím, že krmení miminka je intimní věc a nikomu do ní nic není. Tohle téma otevřela jen kvůli fanynkám, které se jí ve stovkách vzkazů ptaly.

Sanel se narodil minulý pátek v soukromé porodnici v Bratislavě. Porod vyšel Jasminu a Rytmuse na přibližně 80 tisíc korun, na klinice si totiž připlatili za nadstandardní servis. Syna i manželku si pak rapper odvezl domů v noci na úterý. Odjížděli za tmy, aby se ztratili z dohledu dychtivých fotografů, kteří areál obklíčili už v pátek.

„Ještě před pár dny jsem si nedovedl představit, že s mým synáčkem budu usínat v našem domě, a je to tady. Řeknu vám to takhle, dlouho jsem si užíval, cestoval, plnil sny, ale tohle se nedá porovnat s ničím. Mít dítě z lásky je dar,“ rozplýval se Rytmus nad fotkou Sanela, jehož fotkami si za týden zaplnil Instagram. A nezdá se, že by s tím hodlal jen tak skončit.

Mohlo by vás zajímat

Další články